BEati
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:47

Jakie wybrac licówki?

08 lut 2018, 14:06

Odkąd pamietam jeden ząb (górna 2-ka) jest u mnie troche krótszy od innych, nie mam pojęcia dlaczego, taka uroda chyba. Ostatnio na imprezie u znajomych rozmawialismy o swoich kompleksach i jakos tak rzuciłam o tym zębie i jedna dziewczyna opowiadała ze bardzo łatwo takie niedociągnięcia mozna skorygowac licówkami. Strasznie sie na to napaliłam, zaczełam o tym czytac, wygospodarowałam nawet budżet (potrzebuje tylko jednej więc nie powinnam pójsc przez to z torbami) ale pytanie mam takie jak w temacie: nie wiem jakie wybrac, z tego co czytam po internecie to wybór jest bardzo duzy a ja sie na tym nie znam

eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Re: Jakie wybrac licówki?

09 lut 2018, 12:13

jak pójdziesz do dentysty to ci napewno doradzi, wiec nie masz sie czym przejmowac, moja siostra za pomoca licówki wyrównała sobie przerwe między zębami, nie masz pojęcia jak to jej zmieniło wygląd :D

filigranowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2016, 14:32

Re: Jakie wybrac licówki?

12 lut 2018, 12:51

Dentysta moze i doradzi ale dobrze sie wczesniej zorientowac zeby nie przepłacic a wiadomo ze jak człowiek sie nie zna to beda proponowac jakies drogie zeby zarobic… Ekspertem nie jestem ale mąż dostał licówke jak ukruszył mu sie kieł i to była porcelanowa i chwali ją sobie do dzisiaj a mineło juz dobrych pare lat, nie pamietam ile dokładnie ale synek był jeszcze malutki a teraz chodzi do 7 klasy ;)

casa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2017, 12:50

Re: Jakie wybrac licówki?

15 lut 2018, 09:25

Jak masz zaufanego dentystę, to nic ci nie będzie wciskał. Ja mam właśnie takiego - zawsze robi wszystko jak najlepiej, a nie jak najdrożej.

ArtDentKrakow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2017, 13:40

Re: Jakie wybrac licówki?

16 lut 2018, 13:08

To prawda, że przy pomocy licówek w sposób bezpieczny i nieinwazyjny można skorygować kształt zęba. W krakowskim gabinecie ArtDent stosujemy licówki porcelanowe, które dają wyjątkowy efekt naturalności i bardzo dobrze komponują się z pozostałymi zębami. Ich zaletą jest szlifowanie w granicach szkliwa. To zabieg mało inwazyjny i bardzo efektowny. Mocuje się je przy użyciu specjalnego cementu w formie płynnej, co daje trwałość nawet do 10-15 lat. O tym, jak przebiega u nas proces zakładania licówek, można przeczytać na stronie internetowej: artdent.krakow.pl/oferta/protetyka/licowki-krakow/.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Jakie wybrac licówki?

18 lut 2018, 15:17

licówek co prawda robionych jeszcze nie miałam,a le jak ci zależy na porządnej klinice to zrób je sobie w mediart clinic w poznaniu, licówki tam robiła moja siostra i zadowolona była nieziemsko :)

BEati
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2017, 17:47

Re: Jakie wybrac licówki?

19 lut 2018, 13:45

Koleżanka miała jednak racje, jestem coraz blizej zdecydowanie sie na to rozwiązanie. A jaka jest cena takiej licówki? Wystarczy mi 2 tys. które odłożyłam?

ArtDentKrakow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2017, 13:40

Re: Jakie wybrac licówki?

20 lut 2018, 13:09

Cena licówki porcelanowej w ArtDent to 1700 złotych, więc spokojnie zmieścisz się w przeznaczonym na ten cel budżecie. Pod numerem telefonu 12 415 86 69 możesz umówić się do nas na wizytę. Również w przypadku, gdybyś miała jeszcze jakieś dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania porady.

Katrin371
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2018, 23:37

Re: Jakie wybrac licówki?

25 lut 2018, 23:47

Najlepiej jeśli dentysta obiektywnie doradzi rodzaj i odcień licówek. Robiłam licówki w UniMed Dent w Łodzi, wyszło rewelacyjnie. Na początku upierałam się na super śnieżnobiałym odcieniu, ale na szczęście zeszłam na ziemię, bo zupełnie nie pasowałyby do reszty zębów ;) W moim gabinecie świetnie mi doradzili i co najważniejsze cena była rozsądna.

DominiSka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: Jakie wybrac licówki?

25 maja 2018, 10:20

a w Krakowie ktos robil takie licówki? Orientowalam się ostatnio troche i w dwóch gabinetach już mi wyliczyli okolo 1400 zl, drogo troche.... Chcę sobie zrobić jedną tylko, dwójkę na gorze, ale mimo wszystko troche mi sie duzo wydaje

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość