Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

16 paź 2017, 13:29

Jeśli Warszawa to tylko Wola, bo blisko centrum, dzielnica jest rozwojowa a parków tu jest aż 3 i w tym Moczydło czyli popularna plaża warszawiaków, ja bym chciała mieszkać na osiedlu Nowe Odolany, to jest idealne miejsce

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

25 paź 2017, 15:41

Wilanów jest bardzo perspektywiczną dzielnicą. Już teraz jest bardzo ładnie, a zarówno w planach, jak i w realizacji są kolejne inwestycje. Jak rozmawiałam z moim agentem nieruchomości p. Jaworskim z agencji RE/MAX to utwierdził mnie w przekonaniu, że zakup mieszkania w tej dzielnicy to dobry pomysł - inwestycja na przyszłość, ponieważ z biegiem lat ceny mieszkań tutaj będą gwałtownie rosnąć

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

22 lis 2017, 15:09

Mi się podobają raczej spokojne i zielone dzielnice a nie betonowe blokowiska, dlatego postawiłabym na osiedle Nowy Targówek, gdzie w okolicy jest wystarczająco dużo przestrzeni i przede wszystkim świetna komunikacja z centrum miasta dzięki powstającej linii metra i istniejącej już kolejce SKM

Mariyana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2017, 15:33

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

29 lis 2017, 21:07

Jeżeli chodzi o dewelopera, to mogę polecić Grupo Lar. Pod ich szyldem powstają osiedla praktycznie w całej Warszawie, zarówno w tych topowych dzielnicach (np. Mokotów), jak i tych nieco mniej popularnych, ale mających niezły potencjał. Osobiście wybraliśmy mieszkanie na osiedlu Bliski Tarchomin, które znajduje się przy ulicy Kowalczyka 1. Nie będę ukrywać, że chodziło o cenę mieszkania. My kupowaliśmy mieszkanie w pierwszym budynku. Udało nam się dostać dopłatę z programu MDM, ale z tego co wiem, to teraz też dostępne są mieszkania na promocyjnych warunkach, również takie, które dopiero teraz budują. Na stronie osiedla można sobie podejrzeć rzuty budynków i mieszań, a na facebooku Grupo Lar ma swój profil, gdzie podawane są aktualne promocje itd.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

02 gru 2017, 17:27

Mnie też się podobają zielone dzielnice porośnięte drzewami i bluszcze, dlatego wybraliśmy inwestplan bo oni budują w pięknych okolicach, blisko parków i metra

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

02 sty 2018, 13:20

Na razie największa inwestycją mieszkaniową w Warszawie jest chyba nowe osiedle Miasteczko Wawer, piękne mieszkania z widokiem na las, idealne miejsce do mieszkania. Poza tym plus lasu jest taki, że masz gwarancję, że nie wybudują Ci nagle kolejnego budynku zaraz przy Twoich oknach.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

15 lut 2018, 15:56

Wybierzcie się koniecznie na targi mieszkaniowe - to powinno ułatwić Wam wybór. W najbliższy weekend czyli 17-18 lutego w Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędą się targi mieszkaniowe, gdzie znajdziecie oferty ponad 50 różnych deweloperów. To już kolejna edycja tego typu targów. Zdecydowanie warto się wybrać.

ewelona84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2018, 11:21

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

02 mar 2018, 11:32

Ja jeastem ciekawa czy buduja cos ciekawego teraz w Warszawie? Boje sie troche, jak slysze o tych wszystkich deweloperach oszustach... a jestem na kupnie mieszkania. Kogo polecacie sprawdzonego?

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

08 mar 2018, 16:35

Dlatego przy odbiorze mieszkania powinien być ktoś kto fachowym okiem sprawdzi stan mieszkania i czy wszystko jest zgodne z umową. W naszym imieniu działał przedstawiciel firmy per modum która zresztą przejęła naszą wspólnotę w zarządzanie.

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

10 maja 2018, 13:46

Jak dla mnie Leśny Kwiat i sam Józefosław mają super potencjał... Ta dzielnica to super położone, spokojne miejsce zaraz przy lesie. Piękne a mało docenione jak na razie :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość