Aneczka32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2018, 14:53

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

17 sty 2018, 14:36

Powiem Ci, że nawet się nie zastanawiaj. JA skorzystałam w Bydgoszczy z salony Laser delux,.Zrobiłam u nich depilację laserową nóg. NAprawdę efekty mam świetne już po 3 zabiegach, myślę jeszcze o bikini :)

Awatar użytkownika
czarnaszpilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2018, 10:38

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

18 sty 2018, 11:45

oo, dzięki. Nazwa gabinetu zapisana. A powiedz mi jeszcze ile mniej więcej Cię wyszły takie 3 zabiegi? Lepiej wiedzieć na jaki wydatek się przygotować :ico_haha_01:

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

20 sty 2018, 10:27

Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

31 sty 2018, 17:42

Ja polecam Skinlogica z Leszna i Wrocławia. Zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją podczas której kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny oraz wykonuje próbę laserową, aby wykluczyć uczulenie na światło lasera. Moja przyjaciółka miała u nich wykonywany zabieg na uda i łydki i po serii chyba 5 czy 6 zabiegów może cieszyć się gładką skórą :) Polecała mi ich usługi więc mówię o tym i Wam :D

Aneczka32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2018, 14:53

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

09 lut 2018, 16:20

Korzystam z zabiegów depilacji w Laser Care w Warszawie. Jest naprawdę świetny efekt dla mnie jeżeli chodzi o depilację laserową bikini. Jestem szczerze zachwycona efektem po 3 zabiegach

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

11 lut 2018, 11:02

Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Kasiulek335
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:01

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

15 lut 2018, 14:05

Ja również polecam salon Laser Delux. wykonywałam u nich depilację bikini. Mieszkam w Bielsku Białej i wybrałam właśnie ten salon. Po 3 zabiegach po włoskach nie ma praktycznie śladu, oczywiście zamierzam dokonczyć całą serię ale pomimo moich wątpliwości okazało się, że jest efekt Wow! Polecam bardzo to miejsce.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

15 lut 2018, 22:17

z laserem nie pomogę, natomiast z woskiem tak - w beauty&Bar w Warszawie mają dobry wosk, nie mam po nim podrażnien i nie mam zapalenia meszka włosowego... Włoski owszem jeszcze mi odrastają ale są zdecydowanie słabsze i rzadsze

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

18 lut 2018, 10:23

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić :) Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.

Kasiulek335
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:01

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

21 lut 2018, 11:13

Korzystam z depilacji bikini w Warszawie jestem po 3 zabiegach w Laser Care. Efekt naprawdę świetny! Wreszcie mam spokój z wrastającymi włosami! Bardzo polecam to miejsce!

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość