Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: zapalenie pęchrza

21 sty 2018, 13:11

Stany zapalne i dolegliwości bólowe, łagodzi stosowanie olejku konopnego. Ten ma świetne rekomendacje https://cbdcentral.pl/

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: zapalenie pęchrza

23 sty 2018, 17:57

ja jednak wolę stosować sprawdzone rozwiązania, w moim przypadku sprawdziło się urofuraginum max, zapalenie pęcherza trzeba szybko wyleczyć bo nieleczone może doprowadzić do jakis powiklan, więc ja nie chciałam ryzykować i od razu pobiegłam po ten lek do apteki.

Awatar użytkownika
Miriam69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:01

Re: zapalenie pęchrza

21 lut 2018, 13:10

Furagina, tabletki z żurawiną, duża ilość wit c , nasiadówki z rumianku i szałwi no i picie dużej ilości wody. Jak nie pomoże to do lekarza!

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: zapalenie pęchrza

15 mar 2018, 13:42

też ostatnio dopadło mnie zapalenie pęcherza, masakra. W obawie przed powikłaniami niezwłocznie umowiłam się na wizytę domową z lekarzem poprzez aplikację LekarzObok. Lekarz polecił mi stosowanie Urofuraginy Max i picie dużej ilości wody. Dzięki mojej szybkiej reakcji uniknęłam antybiotyku
O! O tej aplikacji nie słyszałam :) Na pewno sprawdzę. A co do tabletek, to mi też one zawsze najszybciej pomagają i nie mam zamiaru zmieniać na inne, bo w sumie bez sensu.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: zapalenie pęchrza

10 kwie 2018, 14:50

dobrze jest mieć swoje wyprobowane sposoby, ja zawsze ratuję się urofuraginum max, w tej nowej wersji nie trzeba brac aż tyle tabletek a też jest skuteczne, jak się raz zapało zapalenie pęcherza to niestety lubi powracać, a my kobiety to i tak mamy tendencje do zapaleń, trzeba stosowac profilaktykę a jak już się coś dzieje to szybko dzialac z lekami

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: zapalenie pęchrza

17 gru 2018, 12:03

Zapalenie pęcherza to uciążliwy problem wiem coś o tym bo mnie zawsze to łapało na ważne okazję - jak na przykład własny ślub.... niem a lepszego czasu :). Lekarz do którego poszłam ( urolog) stwierdził, że to tez może być na tle nerwowym i mój organizm się osłabia i od razu idzie na pęcherz. Poza tym lekarz zlecił wszystkie badania usg i tym podobne i przeszło po wdrożeniu leczenia.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość