tymekalex91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2016, 13:51

Jaki materiał wybrać na taras w domu?

25 paź 2016, 12:54

Dzień dobry. Rozmyślam nad kupnem materiału na taras w moim domu. Po przeczytaniu wielu poradników i dyskusji na forach mam do wyboru: gres ceramiczny, galanterię brukową i takie cudo jak deska kompozytowa WPC: o którym dopiero co się dowiedziałem. Ludzie sobie go chwalą, lecz zapewne więcej w tym reklamy niż sprawdzonych opinii. Najtaniej będzie z kostki brukowej wykonać taras, lecz takie rozwiązanie chyba nie będzie najlepiej się prezentowało. Natomiast gres ceramiczny jest najdroższy. Przeglądałem projekty z tą deską WPC i takie tarasy się nieźle prezentują. Może postawić ten materiał? Jak myślicie.

Kokoszka82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2018, 15:05

Re: Jaki materiał wybrać na taras w domu?

26 lut 2018, 15:18

Hmm, no ja z doświadczenia mogę polecić deski kompozytowe z wpc. Mam takie u siebie :-) Tylko bardzo ważne jest, w sumie przy zakupie każdego materiału, żeby zwrócić uwagę na skład takich desek.... Producentów jest wielu, niektórzy znacznie obniżają ich jakość (dodają kiepskie składniki), żeby znacznie zejść z ceny - to jest niestety bardzo zgubne dla nas klientów. Od siebie mogę na pewno polecić firmę Teraso, bardzo solidne i wytrzymałe) a do tego świetnie wyglądają (jest kilka kolorów do wyboru).
W razie czego moge przesłać zdjęcia. Pozdrawiam

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Jaki materiał wybrać na taras w domu?

27 lut 2018, 00:16

Chyba drewno najczęściej jest wybierane.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość