pasztecik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2015, 15:14

Straszny ból karku

14 lut 2018, 12:57

2 miesiące temu zmieniłam prace i teraz bite 8 godzin z małymi przerwami spędzam przy komputerze. Nie wiem czy to jest bezposrednia przyczyna ale od tego czasu dokucza mi coraz większy ból karku. Myślałam nawet zeby przyniesc sobie do pracy taką poduszke co sie zabiera w podroż do samolotu ale bedę wyglądała jak wariatka, nikt takich rzeczy nie robi, a siedzimy w coworkingu (prawie 50 ludzi na sali). Jak inaczej mozna sobie pomóc?

casa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2017, 12:50

Re: Straszny ból karku

15 lut 2018, 09:24

Przyda się wizyta u masażysty i to nie jedna. A poduszka swoją droga to dobra myśl - i nie przejmuj się, że nikt inny nie używa - pewnie tak samo jak ty się po prostu wstydzą.

ninka99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2018, 11:05

Re: Straszny ból karku

15 lut 2018, 11:51

Może sie jakos spinasz przy tym biurku? Zwroc uwage czy nie napinasz mięsni jak pracujesz, po kilku godzinach czegos takiego musi boleć, nie ma innej opcji. Spróbuj wyluzowac! :) a doraznie smaruj sie jakimś mazidłem, przeważnie nie mają najpiękniejszego zapachu ale coś za coś ;) a ludźmi sie nie przejmuj, im więcej was tam jest tym mniej zwracacie uwage na siebie wzajemnie

pasztecik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2015, 15:14

Re: Straszny ból karku

19 lut 2018, 11:15

Własnie korzystam z dwóch ekranów, laptop mam przed sobą ale duzy monitor obok, nie da sie tego pogodzic, moze to przez to faktycznie. Koniecznie sobie musze cos kupic bo są takie dni ze wytrzymac trudno. Wszystko w tej ulotce znalazłam co mnie ciekawiło oprócz tego gdzie kupic, w aptece czy w gdzies na stronie producenta?

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Straszny ból karku

28 lut 2018, 11:10

Skoro męczą cię takie bóle od siedzenia to ja bym poszła do lekarza po skierowanie na rezonans. Później można już określić czy nie masz zmian zwyrodnieniowych. Nawet młode osoby zmagają się z takimi problemami! Jestem najlepszym przykładem, że dobrze dobrana rehabilitacja (moja w Constance Care) szybko przynosi ulgę.

Awatar użytkownika
Nattsza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2018, 14:30

Re: Straszny ból karku

09 mar 2018, 14:38

Masaż na pewno by pomógł, ale zacznij chodzić też na basen, bardzo dobrze wpływa na kręgosłup. Zmniejsza ból i wzmacnia mięśnie kręgosłupa

Aligru
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:00

Re: Straszny ból karku

09 mar 2018, 15:22

Spróbuj może to ortopedy się udać? Ja tam zawsze ufam lekarzom. Ostatnio moja mama z podobnym problemem korzystała z pomocy specjalistów stąd vratislavia-medica.pl/uslugi-i-programy/poradnia-ortopedyczna/ i bardzo jej pomogli. Polecili konkretne zabiegi, niektóre bardzo nowoczesne, mama zadowolona. Jak masz możliwość, to może zadzwoń i umów się na wizytę.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Straszny ból karku

20 kwie 2018, 13:12

Jeśli nie wiesz co dzieję się w tym karku to najlepiej idź do lekarza, niech Cię skieruje na prześwietlenie. Później pewnie wyśle cię na taką rehabilitację: http://rehapro.com.pl/co-leczymy/

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość