paprotka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:54

Re: Meble Kuchenne - opinie

11 mar 2018, 15:34

Brałam meble na wymiar, ta firma dla mnie je wykonywała https://www.roltrans.com.pl/
Mam projekt lilia zrobiony biało-fioletowy. Szybki pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami są z kwiatami. Ładnie to wygląda i te szafki mimo, że białe są to nie są trudne w utrzymaniu i myciu. Fachowa robota.

justa66
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2018, 09:51

Re: Meble Kuchenne - opinie

13 mar 2018, 09:55

meble na wymiar to fajna, ale droga sprawa

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Meble Kuchenne - opinie

24 sie 2018, 12:30

meble na wymiar to fajna, ale droga sprawa
Nie koniecznie,sprawdź sobie ofertę SZAF-MIX
U mnie robili i wcale nie było tak drogo,a do tego doradzili...
Wiadomo,jak ma się czas można samemu zaplanować rozkład pomieszczeń i wymyślić jakie meble do kuchni,salonu czy sypialni i wtedy wyjdzie taniej ;)
Tylko że trzeba się choć trochę na tym znać,więc czasem lepiej wziąć fachowcę!

Dorcia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:22

Re: Meble Kuchenne - opinie

04 gru 2018, 12:58

Jeżeli szukasz przepięknych mebli klasycznych typu angielskiego to warto skorzystać z oferty firmy TOCE, która oferuję produkcje mebli na wymiar. Osobiście zatrzymała bym się przy meblach Koblencja lub Knstancja.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Meble Kuchenne - opinie

18 gru 2018, 21:22

Bardzo ładne i solidne meble projektuje firma Wiór Płyt. Sama u nich zamawiałam meble do kuchni i jestem bardzo zadowolona. Przyjechali zrobili obmiar i projekt. Doradzili jaki układ mebli byłby najbardziej korzystny, pomogli mi nawet dobrać sprzęt do zabudowy. Czekać też długo nie musiałam kilka tygodni i miałam piękną nową kuchnię.

modnestol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2019, 08:30

Re: Meble Kuchenne - opinie

24 lip 2019, 19:44

Są różne firmy produkujące meble na wymiar. Ale firma to ludzie którzy robią projekt. Potem meble. A na końcu montaż. Ważne aby meble na wymiar były od ściany do ściany a nie makowane blendami. Blendy wtedy aby maskować nierówności ściany a nie niedokłądny projekt

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: Meble Kuchenne - opinie

26 lip 2021, 09:37

Też bardzo długo myślałam o meblach na wymiar, ale jak zobaczyłam te ceny, to stwierdziłam, że nie warto, szczególnie gdy porównałam oferty z meblami modułowymi. Te same komponent i szafki, a cena x2! Ostatecznie zdecydowałam się na meble kuchenne modułowe, wybrałam takie szafki, jakie mi się podobają i są mi potrzebne, a cena bardzo atrakcyjna. Fajne meble modułowe można też znaleźć w Mirjan24: https://www.mirjan24.pl/82-kuchnie-modulowe

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Meble Kuchenne - opinie

20 sie 2021, 20:23

najlepsza jakosc mebli kuchennych mozna dostac u https://www.meblejanas.eu/ maja dobre ceny, szybki czas realizacji i do tego kuchnie na wymiar

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość