zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Weterynarz-ortopeda Warszawa

25 mar 2018, 21:19

Cześć! Poszukuję dobrego weterynarza,najlepiej posiadającego specjalizację z ortopedii. Mój piesek ma problemy z chodzeniem, widzę, że tylne łapki nie sa tak sprawne jak kiedyś. Wolniej chodzi, rzadziej biega, zauwazylam, że dłuższe spacery sprawiają mu trudność. Byłam z nim w kilku lecznicach,ale nie uzyskałam satysfakcjonującej pomocy. Chciałabym porozmawiać z weterynarzem, który poradzi mi coś sensownego i będzie w stanie wyleczyć mojego pieska. Kogo polecacie w Warszawie?

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

26 mar 2018, 23:34

Ojj poważna sprawa... jak piesek choruje na taką trudną przypadłość to większość weterynarzy rozkłada ręce i niewiele jest w stanie podpowiedzieć... szkoda, bo jednak opieka nad zwierzakiem to nie tylko szczepienie czy badania kontrolne. Powodzenia w poszukiwaniach!

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

29 mar 2018, 22:40

w Wawie na ul. Grenadierów przyjmuje dr Michał Nowicki (w klinice Vet4Pet). Jest m.in. ortopedą i wyleczył również mojego psa z przykrych dolegliwości (dyskopatia). Polecam, bardzo dobry specjalista, posiada dużą wiedzę, umiejętności i przemile podejście do psich pacjentow :-)

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

04 kwie 2018, 14:00

Tez polecam vet4pet, niedawno leczyłam tam swojego pieska, który, jak sie okazalo, mial zapalenie krtani. Strasznie sie meczyl,ale w klinice dostal zastrzyki (konieczne bylo kilka wizyt u lekarza). I po tygodniu wrocil do zdrowia :-) lecznica bardzo przyjemna, nowoczesna, dobrze wyposazona, na pewno pomoga rowniez twojemu pieskowi :-)

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

10 kwie 2018, 02:07

Dolaczam sie do grona zadowolonych wlascicieli leczacych swoje czworonogi w Vet4pet :-) to przede wszystkim nowoczesna placowka, w ktorej pracuja zaangazowani i pomocni weterynarze :-) mojemu pieskowi pomogl dr Nowicki- swietny ortopeda :-)

AnnaPsl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2017, 14:45

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

16 maja 2018, 12:45

W Warszawie najlepszy weterynarz ortopeda to doktor Leżański z Wetmedic. Mój piesek został potrącony przez samochód i był naprawdę pogruchotany, bałam się czy wyjdzie z tego cało jednak na szczęście trafiliśmy do tego gabinetu. Doktor natychmiast zdecydował o operacji. Trwała dość długo jednak udała się. Później woziłam Amiczka jeszcze na rehabilitację ale było warto bo odzyskał pełną sprawność :) Z tego co wiem to doktor pracował kilkanaście lat jako chirurg również we Francji także ma ogromne doświadczenie. Polecam z całego serca.

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

29 maja 2018, 11:42

ojj nie jest latwo o dobrego weterynarza, zwlaszcza gdy chodzi o powazniejsze problemy np.z kregoslupem czy łapkami, ktore wymagaja dlugiego leczenia.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

02 wrz 2018, 20:51

ja ortopeda to tylko dr Nowicki z vet4pet na Grenadierów. Nie tylko jest świetnym specjalistą, ale ma też podejście do zwierząt :) co jest tak samo ważne jak wiedza i doświadczenie.

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

15 paź 2018, 10:59

Ja polecam gabinet weterynaryjny w Pile na Mieszka I. Chodze tam z moim 18 letnim owczarkiem i wcale nie zapowiada się, żeby mimo sędziwego wieku miala problemy - na pewno to tez sprawa opieki tego gabinetu weterynaryjnego.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Weterynarz-ortopeda Warszawa

05 lis 2018, 12:54

Ja polecam ta przychodnie http://weterynaria.slask.pl/ - i polecam tą przychodnie w szczególności jak ktoś ma zwierzątko egzotyczne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość