RenataKo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2017, 00:00

tańszy teatr, kino, muzeum..?

16 sty 2018, 21:00

Witajcie Kobietki,
w Nowym Roku mam mocne postanowienie ukulturalnienia się;) Poszukuję tańszych opcji na teatr, kino, muzea itp. zamierzam z nich czesto korzystać a jak wiadomo, wszystko jest bardzo drogie. Dajcie znać czy znacie jakieś super triki:)

bettylou
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:42

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

25 sty 2018, 14:46

Mam takie posstaanowienie, ze zmierzam uczeszczac do kina, jak najczesciej sie da :) niedawno zakupilam karte unlimited dzieki czemu mam mega znizki na kino w sieci Cinem City - polecam :ico_haha_02: :ico_haha_02: jak tam wasze postanowienia?

Malunia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2016, 15:25

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

30 sty 2018, 22:18

Łatwo powiedzieć mega zniżki do Cinemacity, ale jak to wygląda blizej? Ile wychodzi za film? Bo w środy jeszcze mogę chodzić, ale weekendy odpadają bo to strasznie drogo wychodzi :ico_noniewiem: a wtedy znow więcej czasu ekst i chciałabym iść, ale drogo...pls...

bettylou
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:42

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

12 lut 2018, 15:22

no własnie o to chodzi, ze skoro w weekendy mamy tak drogie ceny za kino, to bez znizek ani rusz :p a nie oszukujmy sie, kto w dzisiejszych czasach ma sile i czas na chodzenie do kina w tygodniu, to ejst srode? :p

bettylou
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:42

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

21 lut 2018, 12:29

no, to niemalże jak ja :D :-) dlatego ta karta unlimited jest taka miła mojej skarbonce, hehe :D

Bimbek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2017, 09:31

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

21 mar 2018, 19:53

W Cinema City można kupić sobie taką specjalną kartę na miesiąc, kosztuje około 50 złotych i można chodzi na dwolone seane bez limitu, moim zdaniem to bardzo opłacalne ;)

Malunia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2016, 15:25

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

28 mar 2018, 12:21

Wyszukałam opinie o karcie unlimited do kin cinema city. Zobaczcie same, chyba to naprawdę się opłaca :-)
http://onikruki.pl/lifestyle/cinema-cit ... czy-warto/

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: tańszy teatr, kino, muzeum..?

05 wrz 2018, 12:48

Tak naprawdę to... kino wychodzi najtaniej bo są na niego różne promocje. Właściwie chodzenie do kina powoli odchodzi do lamusa, bo wszystkie te Netflixy i Showmaxy to świetna jakość, multum filmów i seriali za dwadzieścia złoty miesięcznie. Jeszcze jak ktoś ma tanią sieć to może niemal nie odrywać się od tabletu czy laptopa - ja mam niewyczerpywalny z a2mobile.pl i oglądam seriale nawet podczas podróży tramwajem :D

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość