zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

powiekszenie piersi implanty Mentor

17 kwie 2018, 10:02

Hej! Co sądzicie o powiększaniu piersi? Jakie implanty sa waszym zdaniem najlepsze? Mój chirurg poleca mi mentory i zastanawiam się, czy jest to dobry wybór?? :-) chetnie poczytam wypowiedzi tych z was, które zabieg mają już za sobą i mogą mi co nieco doradzić. Pozdrawiam!

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

19 kwie 2018, 22:07

Uwazam, ze kazda kobieta decyduje sama o wlasnym ciele :-) jesli chcesz miec wieksze piersi to czemu nie :-) chyba obecnie chirurgia plastyczna jest na takim poziomie, ze powiklania nie zdarzaja sie czesto, o ile pojdziesz do dobrego chirurga. Powodzenia!

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

22 kwie 2018, 18:17

Powikłania to kwestia nie tylko umiejętności chirurga, ale równiez doboru implantów. Pytasz o markę Mentor- to chyba jedna z lepszych (jeśli nie najlepszych?) marek na rynku. Znane 'gwiazdy' nawet je wybierają jak Rozenek, Siwiec itd. Z tego co czytalam w sieci to producent udziela na nie dożywotniej gwarancji i mają niewielki odsetek powikłań.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

23 kwie 2018, 22:05

Biust powiekszylam 1.5roku temu. I to byla dobra decyzja. Z miseczki A przeszlam do miseczki C. Mam implanty mentor, konturowe. Mają śliczny kształt łezki, więc wygladaja podobnie jak naturalnie piersi :) Nie miałam żadnych powikłań, zresztą mentor szczyci się bardzo niskim ich odsetkiem.

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

15 maja 2018, 22:33

Oj ma i to ogromne :) tez mi sie kiedys wydawalo, ze dobieranie implantow to dobieranie ich rozmiaru. A tu jeszcze dochodzi ksztalt (te okragle nie podobaja mi sie, wygladaja sztucznie i latwo rozpoznac wtedy, ze biust jest zrobiony). jesli chodzi o mentor to na pewno plusem jest to,ze oferuja nie tylko implantyh okragle, ale tez anatomiczne/konturowe, czyli wlasnie te przypominajace ksztalem łezkę, dajace naturalny efekt.

Agulaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:47

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

21 maja 2018, 10:21

Nie wiem, dla mnie implant to implant, zawsze będzie trochę widoczna ta sztuczność. Tak jak już gdzieś wspominałam, jak dla mnie jedyną sensowną opcją na powiększenie a raczej poprawę piersi są nici liftingujące. Zabieg może nie jest tak do końca bezbolesny, wiadomo, natomiast sam efekt jest dużo bardziej naturalny. Wejdź sobie na stronkę dr Roberta Kaczora, albo zadzwoń do niego pod 790 60 60 30 to się dowiesz szczegółów. Nie będę tutaj zasypywała Was informacjami dokładnymi na temat zabiegu, ale same zdjęcia przed i po tam mówią same za siebie.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

23 maja 2018, 22:42

Nici fajnie, ale to nie jest trwały efekt, poza tym jak dlugo takie zabiegi sa wykonywane? Skad wiadomo jak taka nic zachowa sie w organizmie? Nawet potencjalne powiklania sa malo znane, nieprzebadane... Operacja plastyczna i implant to sprawdzona metoda. I odpowiednio dobrany wyglada jak naturalna piers (zwlaszcza te anatomiczne o ksztalcie łezki). :-)

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

20 cze 2018, 16:10

chyba teraz taka operacja na nikim nie robi wrazenia. wystarczy znalezc dobrego chirurga, miec troche rozsadku w glowie, dobrac implant proporcjonalny do ciala i mozna cieszyc sie pieknym biustem w wymarzonym rozmiarze.

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

22 cze 2018, 23:30

Niedawno czytalam w internecie, ze Ewa Chodakowska tez ma powiekszony biust. W sumie bylam zaskoczona, bo rozmiar ma proporcjonalny do figury i nie wyglada sztucznie.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

27 cze 2018, 21:33

No nie żartuj, przecież to u niej widać od razu. Nikt z tak wysportowaną sylwetką, z niewielką ilością tkanki tłuszczowej takich piersi nie ma. A biust powiększony wcale nie musi być nieproporcjonalnie wielki. Dobrzy lekarze raczej dbają o to, żeby wszystko wyglądało naturalnie i proporcjonalnie. A rodzaje implantów tez są różne, zobacz np. tutaj: http://orthos.pl/operacje/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość