Agulaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2017, 20:47

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

22 maja 2018, 13:39

Powiem wam, że jak szukaliśmy mieszkania na sprzedaż (Poznań akurat reprezentuję) to bardzo pomogła nam stronka https://www.krn.pl/. Dużo fajnych ofert, mieliśmy w czym przebierać, choć wiadomo, że to dopiero początek, bo dopiero jak znajdziesz już jakieś miejscówki, które wydają Ci się ciekawe, to zaczynają się tak zwane jaja. :D:D raz że trzeba się nachodzić, a dwa że naliczyć. No ale na szczęście już po kłopocie.

Awatar użytkownika
lolek653
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2018, 22:12

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

22 maja 2018, 15:59

Mam w zasadzie to samo zdanie co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...

Awatar użytkownika
Raidenguy1203
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 12:49

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

25 maja 2018, 15:10

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę z doświadczeniem z Katowic, która zajmuje się roletami i oferuje również serwis rolet? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego oraz sprawdzonego i nezbyt wiem na co się zdecydować... Czy uważacie, że na przykład taka oferta byłaby warta uwagi http://roleter.pl/ ? W Sieci zbierają pozytywne opinie, ale w Internecie jest tyle tego typu ofert, że nie jestem w stanie samodzielnie podjąć decyzji. Do tego mają też ponad dwadzieścia lat doświadczenia, więc sądzę, że warto tę kwestię przemyśleć. Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

30 maja 2018, 16:56

Ja mieszkam teraz w Wilanowie i przeprowadziłam się z Łodzi. Zmiana na plus, zdecydowanie bardziej mi się tu podoba. Nawet do pracy mam bliżej niż kiedyś, bo przenieśli mi oddział i mieszkanie kupiłam dosłownie 10 min od pracy. Wszystko dzięki mojemu agentowi nieruchomości Eugeniuszowi Jaworskiemu :) Stanął na wysokości zadania, pewnie łatwo nie miał bo jestem wymagającą osobą. Ale się udalo :D Telefon do niego - 603 195 624 , dzwońcie jak chcecie kupić ładne mieszkanie w Warszawie

Awatar użytkownika
Napolli8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2018, 15:26

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

22 cze 2018, 11:22

Witam wszystkich! Czy znacie może jakieś dobre internetowe sklepy meblowe? Ja właśnie urządzam jednocześnie dwa mieszkania i nie mam za bardzo czasu jeździć po sklepach stacjonarnych... Czy macie rozeznanie w tej dziedzinie i moglibyście coś sprawdzonego doradzić? Ja się w tym momencie zastanawiam, czy np. oferta http://www.meblelargo.pl/ byłaby dobrym rozwiązaniem. Co na ten temat myslicie? Z tego co popytałem znajomych, to ponoć mają dobrą opinię. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przydadzą mi się :)

tromikson
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2018, 08:29

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

12 lip 2018, 08:32

Ostatnio brat trafił na świetną okazję i skorzystał z oferty --- > tur-nieruchomosci.pl. Sprawdźcie może znajdziecie też coś dla siebie.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

27 gru 2018, 16:48

Na terenie Warszawy przeprowadzałam się z chyba z 10 razy i jak mam być szczera chyba każdą dzielnicę zwiedziłam :D ale ciesze się, że tak było, za czasów studenckich nie potrafiłam usiedzieć na miejscu a że zawsze miałam do dyspozycji firmę Wiki transport prywatny która mnie tanio i szybko przeprowadzała to takie przeprowadzki był wręcz przyjemnością :D ale w końcu osiadłam, stety niestety i wiecie na co padło? Praga Południe ! czemu? nie wiem :D ale podoba mi się tutaj :)

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

29 gru 2018, 12:21

Jak podoba Ci się Praga Południe a chcesz zamieszkać na nowym, nowoczesnym osiedlu to zerknij sobie na osiedle Nowa Grochowska, tam jest super, osiedle jest bardzo atrakcyjne położone w pobliżu szkół, przedszkoli, sklepów, banków, masz na miejscu wszystko czego potrzebujesz

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość