Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: kobiece kino

21 sty 2016, 12:47

W kinie na obcasach ma byc pokazywana PLANETA SINGLI Mitji Okorna - tego od Listów do M, to idelanie kobiecy film, ale z humorem, a nie łzawy wnoszę po zwiastunach :D
Tak, no właśnie przewijał się już ten tytuł gdzieś tutaj, dzisiaj dopiero widziałam te dwa dłuższe zwiastuny i to naprawdę może być fajne kino :) Tylko, że ja w walentynki nie chadzam do kina, bo są zawsze tłumy, wybierzemy się z dziewczynami więc jeszcze przed :)
Głowacki chyba będzie miał fajną rólkę.
A z kobiecego kina, ale nie takiego typowo kobiecego, ale na pewno wzruszającego to widziałam wczoraj hinduski "smak curry". Ładny :)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: kobiece kino

04 mar 2016, 22:07

silvereye, rozumiem już dlaczego nie chodzisz do kina w walentynki. My byliśmy na Planecie i był tłum! Chociaż poza unoszącym się zapachem popcornu to nie było źle. Przynajmniej w śmiesznych scenach cała sala reagowała, to ma swoje plusy. :D

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: kobiece kino

07 mar 2016, 15:46

silvereye, rozumiem już dlaczego nie chodzisz do kina w walentynki. My byliśmy na Planecie i był tłum! Chociaż poza unoszącym się zapachem popcornu to nie było źle. Przynajmniej w śmiesznych scenach cała sala reagowała, to ma swoje plusy. :D
Dlatego byłam przed, ale też było dużo ludzi, chociaż właściwie mogłam się tego spodziewać :) bawiłam się swietnie, spłąkałam się i ze smiechu i wzruszenia, teraz namawiam rodziców, żeby się wybrali na Dzień Kobiet.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: kobiece kino

08 mar 2016, 21:27

Jeśli się zdecydowali, to lepiej zrób im wcześniej rezerwacje. Jutro kina przepełnione. Ja dopiero dzisiaj pomyślałam o rezerwacji na jutro (bo środa) i musimy jechać do dalekiego kina, bo w tych co blisko to już albo nie ma miejsc albo kiepskie zostały. :/

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: kobiece kino

01 wrz 2017, 22:59

Osobiście uwielbiam filmy z Orlando Bloom'em i Johnny'm Depp'em a zwłaszcza serię Piraci z Karaibów którą polecam zobaczyć:) A swoją drogą drugą jej cześć można obejrzeć już jutro na Pulsie o 20.

LubieSzpilki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:51

Re: kobiece kino

13 kwie 2018, 13:16

Patrząc na temat- KOBIECE KINO- od razu pomyślałam o Ladies Night w Cinema City, ja jak tylko mam możliwość to wybieram się z dwiema siostrami i zawsze fajnie się bawiłyśmy, ostatnio na filmie "Kobieta sukcesu" który był lekki i miły, ale nie porwał nas za bardzo, teraz na pewno wybierzemy się na komedie, która zapowiada się naprawdę fajnie- "Raz się żyje" ;)

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: kobiece kino

14 kwie 2018, 02:01

Kobieta sukcesu nie porwała? Jak to? Świetny film dla babeczek. Moim zdaniem jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat. Chętnie wybrałabym się jeszcze raz do kina na Kobietę sukcesu. Bardzo fajna gra aktorska, choć większość aktorów to ci sami, co w pozostałych polskich filmach, ale według mnie naprawdę warto pójść, obejrzeć i dobrze się pobawić :)

justforfun
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2018, 10:46

Re: kobiece kino

17 kwie 2018, 10:01

to "raz się żyje" zbiera dobre recenzje :) tez sie wybieram na to w ramach LN :D kocham Charlize Theron <3

Awatar użytkownika
Laubutain
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2017, 15:18

Re: kobiece kino

08 cze 2018, 14:52

to "raz się żyje" zbiera dobre recenzje :) tez sie wybieram na to w ramach LN :D kocham Charlize Theron <3
To ja teraz też się zbieram na Ladies Night, alr tym razem juz na film Ocean's 8 :)
Będą super sponsorzy, a więc dostaniemy fajne prezenty ;)

RenataKo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2017, 00:00

Re: kobiece kino

11 cze 2018, 00:06

Sandra Bullock w tym gra, uwielbiam ja

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość