dezorient
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2018, 22:49

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

31 mar 2018, 22:51

A może MAZURY?! Byliście w hotelu Zalesie Mazury w Zalesiu? Świetne miejsce, zwłaszcza na wyjazd z dziećmi. Oferta SPA, liczne place zabaw, Bajkolandia. Dzieciaki mogą nawet nauczyć się jazdy na kucykach. Dodatkowo pyszne różnorodne menu, które spodoba się nawet niejadkom, warto się tam wybrać :)

honorsad47
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2018, 17:26

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

11 kwie 2018, 12:55

Moim zdaniem najlepiej pojechać nad morze



_________________________________
Czy na umowie o dzieło możemy dostać pożyczkę?

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

18 kwie 2018, 02:41

tak naprawdę wszystko zależy od funduszy bo przecież można mieć ambitne plany i marzenia, by spędzić wakacje np. w Indonezji czy na Seszelach, a w portfelu funduszy tyle, że wystarczy zaledwie na Mazury czy domek w lesie pod miastem.

MadziaRoleska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:34

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

18 kwie 2018, 10:49

tak naprawdę wszystko zależy od funduszy bo przecież można mieć ambitne plany i marzenia, by spędzić wakacje np. w Indonezji czy na Seszelach, a w portfelu funduszy tyle, że wystarczy zaledwie na Mazury czy domek w lesie pod miastem.
Dokładnie - chociaż my w tym roku spróbujemy kamperowania - póki co, wynajętym samochodem, ale jeśli się spodoba ( i kieszeń za bardzo nie ucierpi ) to może zostaniemy przy tym spędzaniu czasu dłużej :). Zwłaszcza, że wtedy nigdzie nie jest za daleko :)

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

24 kwie 2018, 16:23

Półwysep Helski i Białogóra :) uwielbiam :) no i Hiszpania/Portugalia jesli chodzi o zagraniczne klimaty :)

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

26 kwie 2018, 22:42

Mazury , jeziora i kajaki.
Kajaki, to nawet dobry pomysł, ale raczej dla osób bardziej aktywnyvh fizycznie, bo jest to trochę męczące. Tak czy inaczej, ofert na spływy nie brakuje np. kajaki rzeka Piława http://www.kajaczkiem.pl/nasze-rzeki/sp ... ilawa.html

DoSprzatania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2018, 13:06

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

06 maja 2018, 15:36

To zależy gdzie czujesz się najlepiej - morze, góry, równiny czy zagranica. Ja jednak polecam odpoczynek u nas w Polsce, gdzie jest w miarę bezpiecznie, a i warto dać zarobić naszym rodakom ;)

MonikaMajaDancer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2018, 10:20

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

08 maja 2018, 10:45

Ja mam takie zdanie że najlepsze wakacje są tam, gdzie czujemy że naprawde chcemy być. Może i banalne stwierdzenie, ale ja wierze, że nasza intuicja podpowiada nam najlepiej czego potrzebujemy: czy wyjazdu w większym gronie, czy indywidualnie, czy do miejsc gdzie będzie można poznać nowych ludzi, zmienić otoczenie na jakis czas i zaopiekowac się po prostu sobą.
Sama kilka lat temu, będąc w zamotanej sytuacji życiowej, pojechałam na warsztaty w piękny polski krajobraz, by spędzic czas z ludzmi, którzy pomogą mi poznać siebie.
Dziś wraz z koleżanką organizuje takie warsztaty pod Krakowem 23-24 czerwca 2018. w malowniczej przestrzeni Leśniakówki <3

Tańcz i Poznaj Siebie- Wakacyjne Warsztaty dla Kobiet - tak też znajdziesz to wydarzenie na facebooku.
Rozpocznij wakacje od:
- ZABAWY tanecznej w gorących rytmach latino
- RELAKSU w malowniczym zakątku wśród jabłoni obok ciszy lasu
- POŁĄCZENIA ZE SOBĄ dzięki odkrywaniu jak wiele mówi Ci Twoje własne ciało w tańcu
- ROZWOJU OSOBISTEGO podczas której zadasz sobie kilku pytań i być może znajdziesz przestrzeń na pojawienie się nowych pomysłów
- REGENERACJI I NOWYCH ZNAJOMOŚCI

Zapisy i pytania?
Zapraszamy: kontakt@galaktykatanca.pl +48 793 535 955

Glamour
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2018, 08:13

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

13 cze 2018, 08:17

Ja ostatnio polubiłam spokojniejsze sposoby spędzania czasu i wybrałam się do Białowieży z rowerami. Jeżeli ktoś chce odpocząć w ciszy i na łonie przyrody, zresetować głowę i cało to polecam ten kierunek;) Może Białowieża kojarzy się z emerytami ale zaskoczyło mnie to jak tam jest pięknie. :-)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

28 cze 2018, 09:33

Ja ostatnio polubiłam spokojniejsze sposoby spędzania czasu i wybrałam się do Białowieży z rowerami. Jeżeli ktoś chce odpocząć w ciszy i na łonie przyrody, zresetować głowę i cało to polecam ten kierunek;) Może Białowieża kojarzy się z emerytami ale zaskoczyło mnie to jak tam jest pięknie. :-)
W Białowieży faktycznie jest bardzo przyjemnie. Byłam rok temu na weekend majowy oraz miło wspominam ten wypoczynek. Polecam wycieczke zarówno latem jak i wiosną. Puszcza białowieska jest zupełnie inna w wiosennych miesiacach, zupełnie inna w letnich miesiącach kiedy jest naprawdę zarośnieta i jak się wchodzi do lasu to jest normalnie w świecie ciemno!

Jesli lubicie aktywny wypoczynek to poelcam oczywiście Zakopane. Masa róznych szlaków i miejscowośc raczej mi sie nigdy nie znudzi. Noclegów szukajcie na stronie Sun&Snow ( zresztą są tam noclegi nie tylko w samym Zakopanem ale również i w innych miejscowościach turystycznych w górach i nad morzem).

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość