dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

16 sty 2018, 10:11

Oczywiście że działa, sama to sprawdziłam. Musisz tylko wybrać dobrą, sprawdzoną klinikę, mogę polecić artederm w Józefowie na obrzeżach Warszawy, byłam tam kilka razy i jestem pod wrażeniem troski z jaką zajmują się każdym pacjentem.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

07 lut 2018, 14:07

Ktoś po to wymyślił takie usługi, żeby z nich korzystać :D Ja tam korzystam i z botoxu i z mezoterapii i nie widzę w tym nic strasznego, czy czegoś do czego nie powinnam się przyznawać. Grunt, to wybrać dobry gabinet i mieć pewność, że zabiegi będą poprawnie przebiegały. Jeśli chodzi o moje miejsce zamieszkania, czyli Rzeszów to polecam Moją Estetykę z ulicy Litewskiej 4/5, lepszego gabinetu sobie nie wyobrażam: http://www.mojaestetyka.pl , tym, którzy z poza Podkarpacia nie wiele pomogę, ale dam dobrą radę. Zwróćcie uwagę, czy w wybranych przez Was gabinetach, są też lekarze specjaliści, jak jak w Mojej Estetyce, a nie tylko kosmetyczki.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

18 lut 2018, 15:14

a ja właśie lubię korzystać z medycyny estetycznej, bo widzę ,że jestem już w takim wieku,że niestety bedzie coraz gorzej, moim absolutnym hitem ostatnio było usuwanie cellulitu i wybielanie zębów w klinice mediart clinic w Poznaniu. Z obu tych zabiegów jestem zadowolona i nie wykluczam tego,że jeszcze tam nie raz skorzystam z usług tej kliniki.

NaturaBio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:57

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

09 maja 2018, 20:11

Co do kosmetyków, to najbardziej polecam te naturalne. Jeżeli takich szukacie, to śmiało zajrzyjcie do nas - zajmujemy się tym od bardzo dawna i chętnie pomożemy w ewentualnym wyborze odpowiednich preparatów.

Awatar użytkownika
byny
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 13:18

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

22 maja 2018, 18:45

Dzięki za interesujące porady. Z całą pewnością przyda mi się to :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

01 cze 2018, 12:08

Jedyne co robiłam przy swoim ciele to usta. Zawsze były moim kompleksem więc chciałam je trochę powiększyć. Zabieg robiłam u dr Szczepańskiej w Akademii Estetycznej Ursynów. Efekt jest bardzo naturalny, a na tym zależało mi najbardziej. Zabieg był wykonany profesjonalnie, a Pani doktor widać, że ma bardzo dużą wiedzę na temat medycyny estetycznej.

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

05 cze 2018, 16:11

Ja również robiłam powiększanie ust, tylko że w La Boca Clinic w Katowicach http://labocaclinic.pl/kwas-hialuronowy-usta/. Efekt mega naturalny. Myślę jeszcze żeby w tym czasie ciepłych dni zrobić sobie coś na ujędrnienie skóry twarzy, bo bardzo mi się przesusza. :/

bernadette
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2018, 11:44

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

26 cze 2018, 16:36

Ja korzystam z medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Chodzę do kliniki AKMED w Gliwicach, jeśli ktoś mieszka blisko to mogę szczerze polecić. Miły personel, Pani doktor wszystko wytłumaczy oraz doradzi w wielu kwestiach.

asia3455
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:41

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

16 lip 2018, 21:45

A ja naprawdę mogę polecić wam klinikę Wrocławia smile expert.Wszystko robią bardzo sprawnie i mają też wiele zabiegów w ofercie Polecam sprawdzić stronę smile.expert a znajdziecie tam bardzo szczegółowy opis usług Naprawdę klinika jest na bardzo wysokim poziomie.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

10 sie 2018, 10:27

Chodzę na zabiegi do kliniki Artederm w Józefowie, mam zaufanie do dr Ciemerych jeśli chodzi o dobór zabiegów bo efekty mnie jeszcze nigdy nie zawiodły, poza tym tak dobrej opieki i podejścia do pacjenta nie ma w żadnej innej klinice a byłem już w niejednej

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość