kasiakacha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2015, 13:32

Pieprzyki

13 kwie 2015, 13:50

Witam WAS.
MAM problem z pieprzykami, jest ich coraz więcej. Czytałam, że trzeba je osłaniać przed słońcem ale jak mam to zrobić skoro jest ich tak dużo?? Mama mówiła, że trzeba iść z tym do dermatologa. Tylko nawet jak rzeczywiście coś się z nimi dzieje i musiałabym poddać się jakiemuś zabiegowi to czy do wakacji to się wygoi? Bo już mam wykupioną wycieczkę nad morze... czy może lepiej zostawić to na razie i po wakacjach iść do dermatologa? Mama radziła mi iść do dr. Jagielskiej (mieszkam w Warszawie). A Wy możecie mi polecić jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Pieprzyki

14 kwie 2015, 15:46

Ja właśnie muszę iść z tym samym.

DevaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2015, 19:55

Re: Pieprzyki

25 kwie 2015, 20:04

Zostaw sobie wizytę u dermatologa na po wakacjach, bo wątpie żeby takie rzeczy szybko się goiły. Wiele pieprzyków jest rakotwórczych więc warto się zainteresować tym tematem.

AgnieszkaRzeszow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:30

Re: Pieprzyki

06 lut 2018, 15:11

Pod tym względem możesz skorzystać z laserowych zabiegów, chyba najlepsza opcja jeśli chodzi o usuwanie pieprzyków, czy w ogóle jakiś blizn :D Jeśli chodzi o miejsce, gdzie usuwać to polecam Ci konsultację w Mojej Estetyce z Rzeszowa - Litewska 4/5, dla mnie najlepszy gabinet, bo zabiegi wykonują tam lekarze ze specjalnością z kosmetologii.: http://www.mojaestetyka.pl

Awatar użytkownika
Tyranio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2018, 12:17

Re: Pieprzyki

22 maja 2018, 17:44

Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Pieprzyki

23 cze 2018, 23:01

Ja moje pieprzyki sprawdzam i kilka usuwałam laserowo w CM Arnica w Starych Babicach, to zaraz pod Warszawą bo ja też mieszkam w stolicy. Namiar na to miejsce dostałam od znajomej która z różnych zabiegów laserowych tam korzystała. Z pieprzykami to jest tak że nigdy nie wiadomo który może zrobić się niebezpieczny, lepiej te wystające pousuwać i ogólnie nie opalać się, solarium odpada całkowicie. No i badać się, ja też mam ich setki ale znaczna większość nieszkodliwa ale wszystkie trzeba obserwować.

Awatar użytkownika
malgorzata1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 15:45

Re: Pieprzyki

26 cze 2018, 17:08

A może warto doradzić się w tym temacie specjalisty? Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.

Awatar użytkownika
piotrek111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2018, 17:53

Re: Pieprzyki

28 cze 2018, 13:23

Myślę, że warto w tej kwestii doradzić się jakiegoś specjalisty. Moim zdaniem to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.

Awatar użytkownika
KuaBua
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 14:45

Re: Pieprzyki

29 cze 2018, 11:54

Super! Wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady! Z całą pewnością przydadza mi się.

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Pieprzyki

15 kwie 2019, 13:19

Ja kiedyś dość często korzystałam z solarium i po tym mam tylko masę pieprzyków i już nie zamierzam chodzić do solarium ale trochę szkoda, że nie mogę już tak szybko i bezkarnie się opalić. Na to znalazłam sposób i teraz chodzę na opalanie natryskowe do salonu THALGO DAY SPA & SALON na warszawskiej Białołęce.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość