dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

09 lip 2018, 11:05

Niedawno czytalam w internecie, ze Ewa Chodakowska tez ma powiekszony biust. W sumie bylam zaskoczona, bo rozmiar ma proporcjonalny do figury i nie wyglada sztucznie.

Ona wlasnie ma wszczepione mentory, tez bylam zaskoczona. Ale musze przyznac, ze wyglada super. Piersi maja naturalny ksztalt, a w koncu o to chodzi, zeby poprawiac wyglad, ale bez efektu sztucznosci.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

07 sie 2018, 19:48

dziewczyny, gdzie w Warszawie poddac sie operacji biustu i u kogo? ktory chirurg pracuje na implantach mentor? bede wdzieczna za waszą pomoc w tym temacie.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

08 paź 2018, 21:48

dziewczyny, a widziałam że mentor wyprodukował implanty nowej generacji. Widziałyście? może któraś z was już je ma i może coś o nich napisać?

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

02 gru 2018, 23:45

Jeżeli ktoś jest z Warszawy i chcę powiekszyć biust to warto zapisać się na konsultację do Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej - Chęciński. Moja siostra powiększała u nich piersi i wyszło to fantastycznie.

axynitos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2014, 11:51

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

20 gru 2018, 23:20

ajj ja chyba nie zdecydowałabym się implanty. na samą myśl o etapie rekonwalescencji bolą mnie piersi :P moja przyjaciółka powiększała biust za pomocą preparatu los deline w krakowskiej klinice vesuna i po zabiegu bardzo szybko stanęła na nogi, ale to był zabieg w którym nie trzeba było wykorzystywać skalpela. jej biust jest większy, a ona jest bardzo zadowolona. więc gdybym kiedyś miała modelować albo powiększać biust to raczej też skorzystałabym z takiej metody niż operacji.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

27 lut 2019, 16:59

Ja powiększałam piersi w Łodzi u doktor Żukowskiej, jakoś rok temu, do teraz nie mam widocznych blizn, wykonała bardzo dobrą robotę. A wybrałam ją z polecenia, znajoma miała u niej robioną korektę uszu i chwaliła więc się zdecydowałam.

Kamilla36
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 07:32

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

30 mar 2019, 18:22

Mi implanty wstawiła doktor Żukowska z Łodzi. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, ponieważ mimo tego, że piersi są znacznie większe, to wciąż wyglądają naturalnie. Dodatkowo zabieg został przeprowadzony w taki sposób, że sztuką jest dostrzec ślad po nim. Polecam.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

04 kwie 2019, 12:06

mentory są najlepsze! Sama takie mam i uważam, że nie mają sobie równych. Mała praktycznie znikoma liczba powikłań i wzrost ich popularności mowią same za siebie. to co lubię w nich najbardziej to ten anatomiczny łezkowy kształt, efekt jest bardzo naturalny.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

15 kwie 2019, 12:28

ja też daje mentorom w sklai 1-10 mocną 10-tkę :) Jestem zadowolona z kształtcu, rozmiaru i ogólnego wyglądu. Jestem już pół roku po operacji i w końcu wyglądam świetnie :)

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

15 kwie 2019, 12:54

Moja znajoma poleciła mi konsultację w klinice CHĘCIŃSKI w Warszawie. Od dziecka borykam się z kompleksem jakim jest mały biust ....teraz nie dość, że biust jest mały to jeszcze po dwóch ciążach niestety jest obwisły i nie estetycznie to wygląda. Moja znajoma robiła tam biust i efekt jest bardzo naturalny i biust wygląda jak by był bardzo zadbany ale nie silikonowy i o taki efekt mi chodzi.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość