Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: wózek riko naturo opinie

16 maja 2018, 15:47

Też zastanawiałam się nad tym wózkiem ale finalnie postawiłam na Anex i serię discovery. Praktyczny, poręczny, łatwy w obsłudze, solidny i co ważniejsze dobrze się prowadzi po miejskich chodnikach a także po ścieżce w lesie. Jestem z niego bardzo zadowolona.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: wózek riko naturo opinie

25 maja 2018, 17:30

Dużo zależy od twojego budżetu, tego gdzie mieszkasz (np. rodzice mieszkający w bloku wola lżejsze modele, jeśli wiedza, ze beda musieli nosic je po schodach). Najlepiej przejść się do sklepu stacjonarnego i obejrzec model na żywo- jak się prowadzi, jakie ma koła, czy stelaż solidny :-)

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: wózek riko naturo opinie

28 maja 2018, 16:48

Jeżdzę z riko naturo juz dobre kilka miesiecy i szczerze polecam :ico_oczko: Model stosunkowo tani, jak na taką jakość. Przede wszystkim jestem zadowolona z tego, że jest bardzo stabilny, a w okolicy mamy duzo nierownego modelu, gdzie wiekszosc wozkow klekocze i chybocze na wszystkie strony. Tutaj jest bezproblemowo, do tego gondolka calkiem duza, a stelaz porzadnie wykonany. Chyba lepiej trafic nie moglam z tym zakupem :-)

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: wózek riko naturo opinie

06 cze 2018, 10:41

Widzialam w sklepie wózeczek Riko Naturo. Ładnie wygląda, gabarytowo nie jest jakiś bardzo duży, wiec tym fajniej, ze jest w stanie zachowac stabilnosc podczas spacerow

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: wózek riko naturo opinie

12 cze 2018, 15:17

Riko to bardzo dobra marka, produkuje wozki dla dzieci od kilku-kilkunastu lat, wiec na pewno warto jej zaufać. Wybor odpowiedniego modelu to juz indywidualna kwestia. Zalezy od budzetu, twoich potrzeb, terenu, po jakim bedziesz spacerowac :ico_spanko:

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: wózek riko naturo opinie

22 cze 2018, 21:46

ladnie wyglada ten wozek, ja dopiero sie rozgladam za jakims porzadnym modelem. termin mam na wrzesien, ale chcialam w miare wczesniej wozeczek kupic. jak widac, wybor wcale nie jest taki prosty!!

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: wózek riko naturo opinie

09 lip 2018, 13:48

Riko to bardzo dobra marka, produkuje wozki dla dzieci od kilku-kilkunastu lat, wiec na pewno warto jej zaufać. Wybor odpowiedniego modelu to juz indywidualna kwestia. Zalezy od budzetu, twoich potrzeb, terenu, po jakim bedziesz spacerowac :ico_spanko:

Zaciekawilas mnie, mieszkam w niewielkim miescie, wlasciwie na jego obrzezach, jak mam rozpoznac wozek i jego kola, ktore dadza rade na takim terenie??

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: wózek riko naturo opinie

17 lip 2018, 22:40

Riko to bardzo dobra marka, produkuje wozki dla dzieci od kilku-kilkunastu lat, wiec na pewno warto jej zaufać. Wybor odpowiedniego modelu to juz indywidualna kwestia. Zalezy od budzetu, twoich potrzeb, terenu, po jakim bedziesz spacerowac :ico_spanko:

Zaciekawilas mnie, mieszkam w niewielkim miescie, wlasciwie na jego obrzezach, jak mam rozpoznac wozek i jego kola, ktore dadza rade na takim terenie??

Riko naturo ma akurat koła piankowe, ktore dobrze sobie radza na nierownosciach. Ale np. takie poliuretanowe (przykladowo takie kola ma expander storm i xenon) tez sa fajne jakosciowo i przetrwaja trudniejsze tereny :ico_oczko:

margolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2018, 14:14

Re: wózek riko naturo opinie

19 sie 2018, 14:16

A widzialyscie nowe wozki od Expandera? Dawno temu mialam ich, juz taki dosc wiekowy, model Mondo. Ale te nowe to jest dopiero jakosc i nowoczesny design ;)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: wózek riko naturo opinie

13 wrz 2018, 08:23

margolka ja mam model Xenon z Expandera. Faktycznie wymiata! Wykonany z eko skóry, mega łatwy jeśli chodzi o czyszczenie. super aortyzacja, ma nawet dodatkową amortyzację gondoli i siedziska. Można go w pełni wyregulować tak, by był jak najbardziej komforotwy dla malucha. Spora gondola i siedzisko z wysokim oparciem ( 50 cm ). Mamy go od 3 miesięcy ale już wiem, że posłuży nam przez baaaardzo długi okres czasu.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość