bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

21 maja 2018, 10:18

Karboksyterapia to w mojej ocenie najbardziej skuteczny zabieg :) Ja też miałam problem z bardzo licznymi bliznami potrądzikowymi i tylko ten zabieg mi pomógł. Robiłam go we wrocławskim salonie COCO-TIME. To nowoczesny zabieg polegający na terapii dwutlenkiem węgla, który w kontrolowanych dawkach wstrzykiwany jest pod skórę. Po serii około 6 zabiegów widać już mega różnicę i znaczną redukację blizn.

Emelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2018, 14:22

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

23 maja 2018, 14:29

ja po 6 zabiegach to już prawie nie miałam blizn :) byłam na zabiegu Mezopen, które polega na mikronakłuwaniu skóry. Nie wiedziałam jaki zabieg wybrać więc poszłam na darmową konsultację i pani kosmetolog w Clinica Cosmetologica w Sopocie mi doradziła. Dobrze, że są takie konsultacje, bo pewnie nie zdecydowałabym się sama z siebie na taki zabieg :)

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

10 lip 2018, 13:57

Merg jestem podobnego zdania, oczywiście możemy te wszystkie żele i maseczki stosować, ale największe efekty przynosi laser.

pepusiaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 cze 2018, 20:41

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

13 lip 2018, 16:28

Akurat w przypadku blizn powstałych na skutek trądziku, uważam że warto zasięgnąć konsultacji dermatologicznej aby wiedzieć jaki rodzaj kuracji okaże się tutaj skuteczny. Mojej znajomej np. wystarczył krem Cetapgil Ps Lipoaktywny by poprawić stan swojej skóry, ale jka będzie u Ciebie to nie wiem

PikPik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2018, 15:01

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

16 lip 2018, 12:55

Niekiedy jest to bardzo trudne do zrobienia. Każdy ma inny rodzaj skóry, cery i organizmy inaczej reagują. Niezbędna w tym przypadku jest szczegółowa konsultacja z dermatologiem.

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

20 lip 2018, 13:00

byłam w krakowskiej klinice vesuna i po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na laserowe leczenie trądzika. zabiegi są przeprowadzane za pomocą laserów fotona spectro sp i dualis sp. trzeba się liczyć z serią zabiegów. chodź po pierwszym widziałam efekty.

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

11 sie 2018, 13:36

z tego co wiem idealnie działa na takie przebarwienia bio oil, dziewczyna kazała mi nim smarować te blizny 2 razy dziennie i faktycznie po jakimś czasie znikają

biotynka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2018, 13:19

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

13 sie 2018, 13:24

Koleżanka zniwelowała to za pomocą peelingów i kwasów w gabinecie kosmetycznym, ale całości dziur nigdy nie usunie się chyba.

aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

17 sie 2018, 16:38

byłam w krakowskiej klinice vesuna i po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na laserowe leczenie trądzika. zabiegi są przeprowadzane za pomocą laserów fotona spectro sp i dualis sp. trzeba się liczyć z serią zabiegów. chodź po pierwszym widziałam efekty.
A nie lepiej zamiast inwazyjnej terapii podjąć się terapii za pomocą plastrów silikonowych? Nieinwazyjne metody powinny iść na pierwszy ogień, a silikonowe preparaty mają wysoką skuteczność. Ja sama używałam plastrów Sutricon i też jestem bardzo zadowolona i zakup w aptece był jedynym miejscem gdzie musiałam się udać. :)

kaja92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:50

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

31 sie 2018, 00:26

może spróbuj olejkiem bio oil, mi tak fajne doprowadził do dawnego kolorytu skóry i blizny zaczęły blednąć, cera się nawilżyła również. wystarczy być regularnym, zmusić się i smarować po 2-3 razy dziennie

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość