Joannica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2018, 14:52

Re: mebelki dla dziecka

18 kwie 2018, 13:21

Ja szukam białej szafy do pokoju mojej córki. Uparła się na ten kolor i nie ma zmiłuj :-D czy ktoś z Was zamawiał meble online ze strony Dedekids?

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: mebelki dla dziecka

29 maja 2018, 21:02

Ja to wybrałam dla swojej księżniczki piętrowe łóżko i jest z niego bardzo zadowolona
Też mamy łóżko piętrowe z Lanomeble. Jest to ulubione miejsce spędzania czasu nie tylko w nocy, ale i dzień. Łóżko piętrowe sprawia wiele radości zarówno dla śpiących na dole, jak i na górze. Grunt, żeby każde z dzieci zdecydowało się, w którym miejscu chce spać :)

Awatar użytkownika
Marcinowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2018, 08:54

Re: mebelki dla dziecka

05 cze 2018, 09:00

Ja również polecam pufy do pokoju dziecka. Brak ostrych krawędzi i niska waga to duże atuty, bo takie siedziska są bezpieczne nawet dla maluchów. Małe dzieci lubią szczególnie worki sako, które zmieniają swój kształt, w zależności od tego jak się na nich siądzie lub położy.

Warto zajrzeć do sklepu pufy.pl!

lubieobcasy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 02 mar 2016, 11:58

Re: mebelki dla dziecka

02 lip 2018, 14:14

Meble meblami, ale nie zapominajmy o moskitierach na okna http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery ... a-do-okien. Latem komary i inne insekty potrafią zamienić spokojną noc w koszmar.

Paulina67
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2018, 11:25

Re: mebelki dla dziecka

19 lip 2018, 14:10

Ja się sama jakiś czas temu dość mocno rozglądałam za łóżeczkiem typowo turystycznym, pytałam znajomych, czytałam w necie porady i ostatecznie postawiłam na Lionelo i nie żałuję. Jakość pierwzsa klasa, mocne materiały, proste składanie, regulacja, wszystko mi się w tym łóżeczku podoba, nie jest jakieś masywne, wręcz przeciwnie latwe w przeniesieniu, ustawieniu i tak dalej.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: mebelki dla dziecka

13 maja 2021, 11:36

Jeśli chodzi o meble wypoczynkowe, to tutaj polecam sklep internetowy, https://scandicsofa.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość