Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Gdzie w Gdyni na depilację laserową

31 lip 2018, 08:32

Kochane panie czy polecicie jakiś dobry salon depilacji laserowej w Gdyni? Chodzi tutaj o laserowe usunięcie wąsika.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie w Gdyni na depilację laserową

01 sie 2018, 11:38

Serdecznie polecam salon depilacji laserowej na Powstania Styczniowego.Do którego chodziłam wiosną tego roku. Mają tam laser vectus, który jest najskuteczniejszym laserem z tego co mi wiadomo. Panie są bardzo miłe, dzięki czemu czułam się tam komfortowo. Wszystko dokąłdnie tłumaczyly, jak co ma wygladać i czego mogę się spodziewać. Ja już po pierwszym zabiegu zauważyłam dużą różnice Po 4 zabiegach włosków brak ( a depilowałam pachy, podejrzewam , że jeśli chodzi o twarz to nie będzie takich dużych problemów).

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gdzie w Gdyni na depilację laserową

01 sie 2018, 12:44

Możesz dać tutaj jakiś konkretny kontakt? Właśnie obawiam sie, że efekty nie będą takie dobre ponieważ mam nie czarne włoski na twarzy ale brązowe.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie w Gdyni na depilację laserową

14 sie 2018, 09:55

Z tego co wiem to Vectus działa rownież na jaśniejsze włoski, ale wszystkiego dopytasz się już na miejscu :) Ogólnie na tej stronie jest kontakt: http://depilacjavectus.pl/ . Sama długi czas odwlekałam zabieg bo bałam sie bólu. Ale okazało sie,ze strach ma wielkie oczy. Nie jest to przyjemne, jasne, że nie ale ból nie jest taki duży i naprawdę można wytrzymać.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gdzie w Gdyni na depilację laserową

14 sie 2018, 10:51

Jeszcze się dopytam. Bo widze, że na innym forum polecają light sheer. To jest inny laser?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie w Gdyni na depilację laserową

14 sie 2018, 11:53

Również jest to laser diodowy, ale vectus jest nowocześniejszym urządzeniem. Tak wiec sama wybrałam sie właśnie na vectus. Możesz wykonać dzięki temu mniej zabiegów.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość