Anna4432
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2017, 12:20

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

12 gru 2017, 19:42

Poza szukaniem promocji Ja na przykład zaczełam kupowac kosmetyki codziennego użytku zamiast w drogeriach to na tanich stronach internetowch np. e-kobieca.pl :))

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

09 sty 2018, 15:45

Zgadza się, a teraz nie jest to trudno o z w styczniu mamy szereg promocji i wyprzedaży w sklepach internetowych dzięki czemu w praktyce będziemy w stanie zaoszczędzić. Zerknijcie również do nas :)

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

12 sty 2018, 16:49

Moja mama zawsze powtarzała, żeby na zakupy zawsze chodzić z listą i coś w tym jest. Chociaż i tak człowiek często na coś się skusi jeszcze: a to nowość, a to promocja. Jednak trochę przypadkiem odkryłam usługi Szopi.pl - dostawę zakupów do domu. Pierwszy raz z nich skorzystałam jak byłam chora i sama z dzieciakami. Wracam do nich od czasu do czasu, bo po pierwsze jest to oszczędność czasu, a po drugie - dostarczą tylko to co zamówiłaś :) Nie jest to może sposób na co dzień, ale warto skorzystać. Szkoda tylko, że działają tylko w kilku miastach na razie.

lillka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:39

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

12 mar 2018, 18:09

Radzę poczytać o filozofii zero waste, o ekologii, wtedy też człowiek uzmysławia sobie jak bardzo wiele zakupów jest niepotrzebnych, jak dzięki tej ciagłęj produkcji rzeczy niszczymy nasze środowisko. Mnie to bardziej motywuje nawet niż debet na koncie ;)

staralfur
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2018, 15:03

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

19 lip 2018, 18:44

unikanie wyprzedaży xd człowiek bierze wszystko czego nie potrzebuje "bo tanie" :P
_________________________

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

20 lip 2018, 12:49

Przede wszystkim warto kupować na wyprzedażach czy korzystać z rabatów. Akurat u nas można takich znaleźć sporo, tak więc bardzo zapraszamy :)

Awatar użytkownika
annadominika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2018, 12:55

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

22 lip 2018, 14:59

Przede wszystkim szukać promocji i wyprzedaży :) Nie kupować ubrać z najnowszych kolekcji, zwykle kosztują więcej niż są warte. Sprawdzać sklepy internetowe, tutaj www.brytyjka.pl np. torebki są dużo tańsze niż w centrach handlowych. Poza tym wyposażyć swoją szafę w bazę basicowych ciuchów - wtedy zawsze mamy się w co ubrać, a sezonowe ciuszki to tylko dopełnienie stylizacji :) Nie mamy wtedy parcia na robienie zakupów co tydzien ;p

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

21 sie 2018, 10:22

Ja na przykład robię sobie listę zakupów i kupuję tylko i wyłącznie rzeczy znajdujące się na liście nic więcej :D! Gazetki promocyjne np Lewiatana są też dobrą opcją do wydawania mniejszej kwoty pieniędzy :D - http://gazetka-lewiatan.pl/

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

23 sie 2018, 18:04

Chodzić na zakupy z listą i kupować tylko produkty z listy. U mnie się sprawdza

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

27 sie 2018, 09:49

Tak jak mówią dziewczyny powyżej, warto szukać fajnych i ciekawych promocji w sklepach internetowych oraz być z nimi na bieżąco, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić i wybrać naprawdę szereg dobrych rzeczy które faktycznie są nam potrzebne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość