annakozka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2018, 19:11

Jak zrzuciłam prawie 18kg w 3 miesiące :)

22 cze 2018, 19:30

Hej :)
Postanowiłam stworzyć nowy temat i podzielić się swoim doświadczeniem z dietą i odchudzaniem. Chce krótko i zwięźle to opisać.

Oczywiście na samym początku musicie zrozumieć, że na to potrzeba czasu. Czasem na spadek tych 2kg trzeba czekać 2 tygodnie, albo i 3 czy 4. Musi być wytrwała w tym co robisz. Musisz zmienić swój sposób życia. Zamiast leżeć godzinami przed telewizorem, idź na 30 minutowy spacer. Zamiast jeść 3 kawałki pizzy na grubym cieście to jedz 2 i to na cienkim. 2 łyżeczki zamień na 1. Jeśli jadłaś 4 razy w miesiącu fast foody to jedź 2 razy. Pamiętaj, że nie możesz o tym myśleć jak o jakieś każe. Musisz sobie jasno postawić cel na samym początku, czyli zakładasz/ustalasz sobie, że do miesiąca muszę schudnąć 3 kg. Nie stawaj codziennie na wadze. Staraj się liczyć kalorie, ale bez przesady.

Reasumując. Zacznij się ruszać i zmień nawyki żywieniowe a na pewno schudniesz :)

tessa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 paź 2014, 11:36

Re: Jak zrzuciłam prawie 18kg w 3 miesiące :)

26 cze 2018, 16:15

Ja mam najlepszy, sprawdzony i polecany sposób dla wszystkich! Wystarczy, że zamienimy napoje gazowane i kawę na WODĘ!! Naprawdę. Codziennie z rana lemoniada z cytrynką - ja polecam wlewać Piwniczankę z magnezem, i serio - od 2 tyg. piję - trzeba pamiętać o byciu systematycznym. Czuje się pięknie i lekko. Czasami coś podjadam, ale poranna lemoniada musi być. Wybierajcie te wody, które mają najwięcej minerałów - z tego co czytałam, u mnie w osiedlowym sklepie Piwniczanka jest najzdrowsza. Oszczędzajmy swoje zdrowie i swoje pieniądze. Kilka korzyści w jednym.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Jak zrzuciłam prawie 18kg w 3 miesiące :)

23 sie 2018, 19:00

dokładnie tak, popiera, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i odrobine ruchu w dwa miechy straciłam 7 kg, może to żadna rewelacja ale mnie i tak cieszy :)

joan111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2018, 21:21

Re: Jak zrzuciłam prawie 18kg w 3 miesiące :)

26 wrz 2018, 21:20

Więcej ruchu i zmiana diety - tak, jak najbardziej, ale jak chcecie trwale zmienić swoją sylwetkę na szczuplejszą i ładnie ją wyrzeźbić, to polecam jeszcze... ćwiczenia siłowe. Serio! Niewiele dziewczyn o nich myśli w kontekście odchudzania, a to jest mega dobry sposób. Zmienia się cały metabolizm, a sylwetka wygląda dużo, dużo lepiej (i nie ma też ryzyka, że po schudnięciu będzie się wyglądało jak suchy wiór ;p).

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jak zrzuciłam prawie 18kg w 3 miesiące :)

19 wrz 2019, 11:50

Ja, pochwalę się, że w ostatnich miesiącach zrzuciłam 5 kg. Dokonałam tego zdrowo się odżywiając, pijąc dużo wody niegazowanej i uprawiając aktywność fizyczną. Postawiłam na ćwiczenia fitness, które wykonywałam sama w domu na różnych urządzeniach fitness, takich jak: platforma do balansowania, wałki/rollery fitness, rowerek treningowy, bieżnia do biegania itp. Wszystkie te sprzęty fitness można kupić w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.

Awatar użytkownika
AgAgaBa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2021, 12:28

Re: Jak zrzuciłam prawie 18kg w 3 miesiące :)

17 maja 2021, 13:05

gratuluję :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość