jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

29 sie 2018, 16:35

Ja używam dobrego kremu pod oczy Klapp cosmetics eye tech, już widzę u siebie efekty, skóra wokół oczu jest bardziej napięta. Krem działam przeciw obrzmieniom no i co dla mnie było najważniejsze mam mniejsze cienie pod oczami :)

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

04 wrz 2018, 18:10

Temat morze... Każdy pewnie zna milion kremów na zmarszczki, ale suma summarum jak przychodzi co do czego to nie wiadomo co wybrać :P. Ostatnio długo się zastanawiałam nad zakupem, ale ostatecznie nie żałuje. Wzięłam od Bielendy kremik z serii Botanic Spa Rituals (reklamowali sporo tę serię w telewizji). Zredukował mi zmarszczki i odżywił skórę, wybrałam ten z opuncją figową i aloesem.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

11 wrz 2018, 08:26

Nie wiem czy takie kremy istnieją, pojawianie się zmarszczek to rzecz naturalna, jak się zadba o swoją cerę to nie będą tak widoczne, ale jednak nie znikną całkiem. Trzeba ten stan rzeczy po prostu zaakceptować.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

27 wrz 2018, 21:28

Ale dobry krem do twarzy jest ważny, szczególnie z kolagenem, witaminami. Poza tym nie wolno zapominac o wypijaniu odpowiedniej ilości wody , ona też jest ważna dla skóry :)

Awatar użytkownika
Richevon
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2018, 14:16

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

09 paź 2018, 15:07

Ale dobry krem do twarzy jest ważny, szczególnie z kolagenem, witaminami. Poza tym nie wolno zapominac o wypijaniu odpowiedniej ilości wody , ona też jest ważna dla skóry :)
Zgadzamy się w 100% - przynajmniej 2l wody każdego dnia pozwoli uniknąć zmarszczek i doskonale nawilży skórę od środka. Poza tym ważne jest także codzienne nakładanie dobrego kremu przeciwzmarszczkowego i stosowanie sprawdzonych kosmetyków do makijażu, najlepiej z prostym, naturalnym składem.

malwinkamala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, 19:04

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

11 paź 2018, 19:23

Większość kremów jest pod oczy, a znacie jakiś, którym można opuchnięte powieki smarować?

paprotka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:54

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

25 paź 2018, 15:24

Moje niedawne odkrycie wśród kremów https://www.sachi.pl/pl/p/SESAMIS-N-Nature-Multi-Cream-rewitalizujacy-multi-zadaniowy-krem-do-twarzy/605 cena mnie najpierw przeraziła ale uznałam a co tam kupię, skorzystam, zobaczę jak będzie działał. Teraz już mam drugi słoiczek kremu nie ma zastrzeżeń. Skład w porządku, wydajny. siostra już też go używa bo powiedziała że widzi że moja skóra się zmieniła i lepiej wygląda

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

26 paź 2018, 08:41

Ja właśnie testuję pewien naturalny kosmetyk, tylko trzeba go przechowywać w lodówce. Jak na razie efekt jest naprawdę super. Jednak jest to baza tylko i dodatki są w zależności od rodzaju cery.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

29 paź 2018, 13:59

Chyba najlepszy na zmarszczki będzie wypełnienie kwasem hialuronowym. Ja taki zabieg wykonałam na kurze łapki w gabinecie image w Szczecinie. Teraz wybieram się na powiększenie górnej wargi.

kosmitka1222
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2018, 17:15

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

01 lis 2018, 17:31

Ja zamiast kremow wybralam zabieg z osoczem bogatopylkowym w Instytucie kosmetyki i medycyny estetycznej w katowicach - efekty sa bardzo widoczne, a po kremach niestety nie widzialam roznicy

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość