Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Polska porcelana gdzie kupić?

03 wrz 2014, 12:56

Wszędzie albo chińszczyzna albo droga włoska porcelana. Gdzie kupię elegancką polską porcelanę?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

03 wrz 2014, 13:55

W sklepie Witeks mają duży wybór takich kompletów. Tutaj:
http://witeks.pl/porcelana
możesz sobie przejrzeć co tam mają. Same dobre marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież. Może nawet masz ich placówkę w swoim mieście? Mają sieć sklepów tak więc możesz sobie na ich stronie zobaczyć czy nie mają sklepu u Ciebie i ewentualnie się do nich wybrać.
Sama jakiś czas temu zamawiałam sobie tam komplet naczyń do kuchni . Wymieniłam tę zbieraninę, która narosła mi w kuchni przez wiele lat.
Pochwalę się wzorem ( ważne,że można wszystko myć w zmywarce):
Obrazek

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

19 lip 2016, 21:09

Teraz porcelana już raczej odchodzi do lamusa. Stawia się na ekologiczne rozwiązania. Widziałam takie naczynia na http://www.strefaulubiona.pl/eko-naczynia-c-390.html i moim zdaniem to o wiele lepsze rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu.

Lika111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2017, 15:12

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

05 maja 2017, 15:17

Ja jestem fanką właśnie polskiej porcealny i znalazłam rewelacyjną hurtownię internetową. Nazywa się Hurtownia Porcelany Żabka w Pile, ale oczywiście ma sklep online :) Co mi się u nich podoba? przede wszystkim ceny - najnizsze, bardzo duzy asortyment, mialam paczke juz na drugi dzien, porcelana byla dobrze zabezpieczona, a balam sie zeby sie nic nie potłukło, no i mają najciekawsze marki, jak ELIH, zellerfeld, lubiana .

miki789
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:57

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

11 cze 2018, 16:25

Właśnie helios-szklo.pl ma polską porcelanę, często w niestandardowych układach, z napisami zabawnymi, jakieś formy prezentowe. Często brałam na jakieś urodziny koleżankom, czy nawet w rodzinie siostra wychodziła za mąż to zainwestowałam w serwis obiadowy. Nie ma tylko klasycznej porcelany, ale też fajne kolekcje kolorowe, z ręcznym, artystycznym wykończeniem. Polecam ten sklep, bo innego z porcelany tak rozbudowanego jednak nie znalazłam.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

19 wrz 2018, 13:06

Wiem o co chodzi mam od nich zegarek w formie talerze. Myślałam że już nie istnieją...

Awatar użytkownika
Zajkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2018, 16:12

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

20 wrz 2018, 08:36

Widziałam ostatnio porcelanę w antykwariacie, może poszukaj w takich miejscach w swoim mieście? :) Tam często można znaleźć bardzo ładne rzeczy i potargować się

sklepKONESSO
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2018, 10:36

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

15 paź 2018, 10:53

W naszym sklepie www.konesso.pl znajdziesz porcelanę produkowaną w Polsce model filiżanek Paula, Bola oraz Ameryka :-)

Awatar użytkownika
Nina78
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2018, 16:16

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

18 paź 2018, 14:01

Chyba w lombardach czy innych antykwariatach, komisach można znaleźć porcelaną jeszcze z czasów PRL-u, która była chyba najlepsza.
Współczesna porcelana to już nie to samo. :/

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Polska porcelana gdzie kupić?

22 paź 2018, 13:58

Warto skontaktować się z tym salonem porcelany Salon Porcelany Beata Górka we Wrocławiu na Kościuszki. Salon porcelany oferuję bogaty wybór markowej porcelany, szkła, sztućców, a także luksusowych garnków ceramicznych, patelni i akcesoriów kuchennych najwyższej jakości. Ekskluzywna porcelana Rosenthal i Goebel spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość