marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: pomysł na biznes

15 lip 2016, 11:26

A może sklep odzieżowy? sklep odzieżowy możemy rozkręcić jak umieścimy produkty w sieci to znaczy oprócz sklepu stacjonarnego z odzieżą którą można zobaczyć, podotykać, przymierzyć to artykuły fotografujemy i umieszczamy w sklepie internetowym. Teraz klienci lubią robić zakupy bez wychodzenia z domu. Do utworzenia e- sklepu nie trzeba dużo zainteresowania wystarczy wykupić domenę i dobre programy do obsługi a wszystko znajdziecie na stronie http://getall.pl/p/kreator/ A wy co o tym myślicie.

kamila81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2016, 22:41

Re: pomysł na biznes

15 lip 2016, 13:15

Proponowalabym rozejrzec sie wpierw jak wyglada sprawa z dotacjami eu. Na niektore biznesy mozna dostac kilkanascie tysiecy, a to juz sporo jak na poczatek. Jesli sama mialabym cos otwierac to raczej w jakies sprawdzonej branzy np. budownictwo. Calkiem dobrym pomyslem moze byc wypozyczalnia sprzetu ( patrz http://jlg.com.pl/ ) .

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: pomysł na biznes

25 lip 2016, 23:38

To fakt. Warto korzystać z tych dotacji, póki jeszcze są. Można z nich sfinansować chociażby sprzęt http://busmarket.com.pl/dostawcze dla firmy transportowej. Jeśli dobrze zaplanujecie to wszystko, to możecie dzięki tym kilku prostym ruchom stworzyć dobrze prosperujący biznes. Grunt to podjąć decyzję i zacząć działać.

florence
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2016, 07:58

Re: pomysł na biznes

09 wrz 2016, 08:19

Możliwość jest mnóstwo. Najlepiej wstrzelić się w jakąś niszę na rynku

qrokodyl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:59

Re: pomysł na biznes

07 mar 2017, 12:04

druk polska to miejsce gdzie można dostać wizytówki więc myślę, że warto :)

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: pomysł na biznes

10 mar 2017, 19:01

sklepów z używana odzieżą jest sporo, ale skoro tweirdzisz ze u Ciebnie w okolicy nie ma..fajnie ze to sprawdziłaś, u mnie keidys była fajny sklep i z ciuchami i z używanymi zabawkami. Najpierw takimi sprowadzanymi, w barzdo dobrym stanie, dobrych marek za niskie ceny. później pani zrezygnowała ze sprowadzania i otworzyła kmis...i juz nie poszło...ale warto poza ciuchami dodać zabawki...sprowadzone, w dobrym stanie, różne akcesoria dla dzieci itp. I co ważne..reklama...moze kasetony reklamowe...http://www.apla.eu/oferta/oznakowanie-z ... e/kasetony ważne zeby ludzie wiedzieli co u Ciebie kupić można...powodzenia:)

mambini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2014, 18:38

pisanie tekstów reklamowych

16 mar 2018, 21:29

10 lat temu dostałam pracę z pośredniaka w agencji reklamowej. Taki staż z "kanapkami" gdzie pensję daje urząd pracy, a nie pracodawca. Zajmowałam się reklamą wina na portalach społecznościowych i prowadziłam jeden z blogów związanych z marką. Potem wyspecjalizowałam się w tego typu tekstach głównie usłudze link building. Pracowałam na umowę-zlecenie dla różnych agencji reklamowych z całej Polski. Teraz zastanawiam się czy nie otworzyć własnej działalności pozycjonowania stron internetowych i audytów SEO. Moja byłą szefowa ma działalność w tym zakresie - agencja copywriting - New Project Łódź . Do tego mogłabym zajmować się wszystkim od wykonania stron internetowych po jej pozycjonowanie i marketing szeptany. Tłumaczyłam już kilka stron i tekstów reklamowych z angielskiego.
Co o tym myślicie ?

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: pomysł na biznes

07 kwie 2018, 13:01

Sprzedaż ubezpieczeń pod marką Cuk to intratne zajęcie i można się go nauczyć - są szkolenia. Doradcy dysponują świetną aplikacją.Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje automatycznie wczytały się do kalkulacji, te zdjęcia można potemzaładować do polisy.To usprawnia pracę.

Awatar użytkownika
motylek05
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2018, 22:13

Re: pomysł na biznes

26 wrz 2018, 15:18

No nie wiem, ale ja wychodzę z założenia, że papier firmowy jest istotny szczególnie w sytuacjach gdy drukujemy sporo dokumentów. Nie jest to jakiś duży koszt, a jednak firma wygląda profesjonalniej. Ja zamawiam tutaj drukowanieulotek.pl . Realizacja i cena zależy od nakładu ale na stronie znajdziesz wszystkie informacje.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: pomysł na biznes

18 lis 2018, 13:53

CUK to znana marka, i myślę że to dobry pomysł, bo w ubezpieczeniach zawsze jest ruch. Na rozkręcenie tego biznesu potrzeba tylko 15 tys. Jak na franczyzę to mała inwestycja

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość