Awatar użytkownika
ananaska88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2018, 10:30

maść, olejek, krem na rozstępy ?

24 wrz 2018, 16:48

Witajcie, piszę do Was ze sprawą która nie daje mi ostatnio spokoju. Do niedawna miałam nieskazitelną skórę, od zawsze o siebie dbam a w piątek odkryłam, że zaczęły mi się robić takie zmarszczenia na granicy ud i pupy :( brzydko to wygląda, jak bym była podrapana, podejrzewam że to rozstępy. Czy znacie jakieś dobre kosmetyki na to?

bababania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, 12:39

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

25 wrz 2018, 13:01

najlepiej to kupić jakiś naturalny, ziołowy. Może popytaj w sklepach zielarskich? Koleżanka miała kiedyś krem na rozstępy z żeń szeniem i ruszczykiem.

Awatar użytkownika
kosmetyczka1990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2018, 12:34

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

26 wrz 2018, 12:54

kosmetyki, olejki, kremy na rozstępy to nie wszystko, zrób sobie jakiś dobry peeling np. kawowy i starać się nie ubierać obcisłych spodni, bo utrudnia to oddychanie skórze :) to też jest ważne :)

Alicee
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2018, 15:54

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

02 paź 2018, 15:58

Jaki kolor maja te rozstępy? moje są różowe także coś mogę jeszcze zrobić, ale jeśli masz białe to może być to ciężkie. Na wizażu czytałam, że pojawił się jakiś nowy krem na rozstępy stiralis , jakoś tak. Myślę, żeby kupić opakowanie... ale czy on na mnie zadziała CIEKAWE

Awatar użytkownika
ananaska88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2018, 10:30

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

02 paź 2018, 16:24

są takie sine, lekko fioletowe. Smaruje się oliwką i co, efektów żadnych (może za krótko) i skóra jest śliska i tłusta ... ehh sama nie wiem

Awatar użytkownika
ustovska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2018, 15:40

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

04 paź 2018, 15:47

Jaki kolor maja te rozstępy? moje są różowe także coś mogę jeszcze zrobić, ale jeśli masz białe to może być to ciężkie. Na wizażu czytałam, że pojawił się jakiś nowy krem na rozstępy stiralis , jakoś tak. Myślę, żeby kupić opakowanie... ale czy on na mnie zadziała CIEKAWE
nie strialis tylko strialys. zamówiłam niedawno, wygląda na konkretny krem. Boje się tylko że nie zadziala. Niby skład ma dobry, ale sama nie wiem. Tyle już się ponacinałam na te firmy, ze już nic mnie nie zdziwi. mimo wszystko jestem dobrej mysli.

kapie sie tez w wodzie z sokiem cytrynowym, to jest dobre na rozstępy

bababania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, 12:39

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

05 paź 2018, 16:21

to na 99% ten który moja koleżanka używała, może ten sobie zamów?

Awatar użytkownika
ananaska88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2018, 10:30

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

08 paź 2018, 13:54

sama nie wiem, jest tyle tych maści... byłam dziś rano u znajomej masażystki, powiedziała że jak będę konsekwentna z masażem to powinnam je usunąć. A jakieś domowe sposoby? Ponoć ta cebula jest dobra.

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

14 paź 2018, 16:44

Ja stosowałam kilka kremów na rozstępu od 5 tygodnia ciąży i..... guzik z tego wyszło....w 8 miesiącu dostałam rozstępów z dnia na dzień

bababania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, 12:39

Re: maść, olejek, krem na rozstępy ?

15 paź 2018, 14:35

a masowałaś je? bo podobno masaż bardzo dobrze wpływa na "spłycenie" rozstępów

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość