Awatar użytkownika
windux
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2018, 22:54

Re: Aranżacja wnętrz

26 kwie 2018, 00:42

Takie tematy zawsze mnie ratują. Te wszystkie odnośniki z pewnością się przydadzą.

lukaszsmyk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:17

Re: Aranżacja wnętrz

27 maja 2018, 21:27

Wiadomo jak ważne są dodatki, zwłaszcza dla miłośniczek ogrodów, zwracających uwagę na każdy detal. Rzadko zwraca się na design wizytówki domu jaką jest skrzynka na listy. Ciężko jest znaleźć taką, która jest i funkcjonalna i wzbudzająca zachwyt równocześnie.

Takie skrzyneczki dodam ręcznie robione znajdziecie na Skrzyneczka z Warmii. Kryję się też za tym produktem nietuzinkowa historia.
Polecam :)

Witka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2018, 19:09

Re: Aranżacja wnętrz

19 sie 2018, 20:01

A co sądzicie o włoskich meblach ? ja ostatnio mam dylemat jak urządzić moje mieszkanie i wpadłam na pomysł, żeby wyposażyć je takimi właśnie meblami w stylu włoskim. Zobaczyłam w tym sklepie italiastyle.pl nie tuzinkowe rozwiązanie na wystrój salonu i sypialni i chyba się zdecyduję na kilka elementów.
O tak, włoskie meble są świetne, dają świetny wystrój :)

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Aranżacja wnętrz

23 sie 2018, 09:10

Jak ktoś lubię się bawić w projektanta to wybór jest prosty. Ja niestety nie znam się na rzeczy dlatego skorzystałam z usług DD Projekt. Spodobały mi sie ich projekty, totalnie trafił w mój gust dlatego wybór był prosty i kompletnie się nie zawiodłam bo moje mieszkanie jest świeże, stylowe i bardzo kobiece tak jak chciałam.

kamillka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2018, 12:45

Re: Aranżacja wnętrz

28 sie 2018, 12:57

Hej Halinko, no lepszy efekt uzyskasz zlecając architektowi wnętrz wykonanie projektów itd. ale ja się pytałam z ciekawości i według mojej wiedzy za mniej niż 200 zł z metra nikt nie przygotuje projektu wiec to naprawdę luksusowa sprawa. Jedyną rzecz w domu jaką mam w mieszkaniu przy współpracy z architektem to dekoracje na oknach ale to tylko dlatego, że jak wybierałam rolety materiałowe to trafiłam na firmę OslonyDoOkien.pl z Sulejówka, która miała w pakiecie architekta i jako że i tak brali wymiar to był z nimi architekt który na bazie wystroju wnętrz pomógł dobrać najlepsze rolety w całym mieszkaniu. Nie powiem, świetna i wygodna sprawa i chwała tej firmie, że coś takiego mają ale gdyby to było dodatkowo płatne to raczej też bym nie skorzystała, na szczęście było w cenie całej usługi.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Aranżacja wnętrz

03 wrz 2018, 15:31

ja się też na rzeczy nie znałam ale się nauczyłam :) podowiadywałam się co i jak, na przykład znalazłam taką intuicyjną aplikacje visualizer z duluxa na telefon i przy jej pomocy mogłam sobie dobrać kolory ścian tak poglądowo. świetna sprawa, wiele ułatwia

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: Aranżacja wnętrz

28 wrz 2018, 09:05

Samodzielnie! Ja wszystko sama planowałam za pomocą programów graficznych, potem ikea, agata meble, bomm.pl po kwiaty i dodatki, a nawet allegro. Nie ma sensu przepłacać za dekoratora, jeśli samemu się wie, w jakim wnętrzu będzie dobrzer się czuć.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Aranżacja wnętrz

15 paź 2018, 12:09

Ja również sama wszystko sobie wymyśliłam i urządziłam;) Wiele ciekawych tekstyliów znalazłam na Room99, produkty dobrej jakości, nowoczesne i ślicznie wyglądają;)

Awatar użytkownika
elabas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:47

Re: Aranżacja wnętrz

17 paź 2018, 19:23

A co sądzicie o włoskich meblach ? ja ostatnio mam dylemat jak urządzić moje mieszkanie i wpadłam na pomysł, żeby wyposażyć je takimi właśnie meblami w stylu włoskim. Zobaczyłam w tym sklepie italiastyle.pl nie tuzinkowe rozwiązanie na wystrój salonu i sypialni i chyba się zdecyduję na kilka elementów.
O tak, włoskie meble są świetne, dają świetny wystrój :)
Również uwielbiam włoskie meble, a te z italiastyle.pl nie dość, że są oryginalne to jeszcze wysokiej jakości.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2019, 12:44 przez elabas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wikt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2018, 09:15

Re: Aranżacja wnętrz

26 paź 2018, 12:27

A czy wiecie może gdzie można kupić jakieś dobre dywany? Ja właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego. Sądzicie, że na przykład coś stąd będzie ok https://www.vellahome.pl/ ?

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości