Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Hemoroidy Jak sobie poradzić

26 cze 2017, 19:13

U mnie maści ani czopki nie przynosiły rezultatów w walce z hemoroidami. Wręcz przeciwnie było coraz gorzej :( W końcu po rozmowie z proktologiem zdecydowałam się na gumkowanie w klinice Wilmed. Na hemoroidy jest zakładana taka gumeczka, która blokuje przepływ krwi do niego przez co obumiera. Zabieg trwał może pół godzinki, przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym a po kilku godzinach po zakończeniu mogłam już wyjść do domu.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Hemoroidy Jak sobie poradzić

26 lip 2017, 19:43

Też miałam robione gumkowanie, ale lekarz coś spartaczył i doszło do komplikacji. Wtedy powiedziałam nigdy więcej publicznych szpitali. Zgłosiłam się z problemem do docent Kołodziejczak, która jest kierowniczką ośrodka proktologii w szpitalu św. Elżbiety. Musiałam przejść ostatecznie operację wycięcia hemoroidów, ale była ona przeprowadzona naprawdę sprawnie, tak że bardzo szybko wróciłam do siebie i nie odczuwałam żadnych większych dolegliwości z tego powodu. Ważne, że już mi hemoroidy nie dokuczają ;) Szczerze polecam panią docent, świetna specjalistka

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Hemoroidy Jak sobie poradzić

25 paź 2018, 21:07

Wizyta u lekarza i odpowiednie leczenie

wenuss
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2018, 09:48

Re: Hemoroidy Jak sobie poradzić

26 paź 2018, 10:03

Wiadomo, że zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć. I jak zdarzają się u nas zaparcia to nie można tego bagatelizować, tylko należy odpowiednio je zwalczać. Bardzo dobra na tego typu problemy jest Intesta, mnie już nie raz ona uratowała i zdecydowanie warto ją sobie zakupić spokojnie w aptece.

Alina8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 paź 2018, 18:49

Re: Hemoroidy Jak sobie poradzić

30 paź 2018, 18:54

Po porodzie zrobiły mi się hemoroidy. Nie mogłam się wypróżnić, bo strasznie bolało i powstrzymywałam się. I było jeszcze gorzej jak dostawałam zaparć. Teraz stosuję czopki na wypróżnienie Eva/Qu. Nie mają skutków ubocznych, więc można je stosować często i działają do 15 minut po aplikacji. Rozmiękczają stolec i łatwiej się mogę wyróżnić.

zaneta34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2016, 13:54

Re: Hemoroidy Jak sobie poradzić

19 kwie 2022, 18:18

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Procto-Zac Relief czopki doodbytnicze. Są to czopki z kurkumą, jedyne taki na rynku i naprawdę skuteczne.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość