margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

dobre studio tatuażu w Warszawie

10 paź 2018, 12:03

Moi drodzy czy możecie polecić jakieś dobre studio tatuażu w Warszawie ? Planuję sobie zrobić coś kolorowego, marzy mi się taki motyw bajkowy na łopatce :) z góry dzięki za info :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: dobre studio tatuażu w Warszawie

16 paź 2018, 18:21

hmmm margilicka rozumiem, że dobrze przemyślałaś sobie tą decyzję ? ja ze swoim pierwszym tatuażem zwlekałam chyba z 5 lat ale ostatecznie się zdecydowałam i nie załuje :) jestem z Trojmiasta więc mogę Ci ewentualnie polecić studio stąd :) Ale myślę, ze w stolicy też nie brakuje dobrych miejscówek :)

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: dobre studio tatuażu w Warszawie

24 paź 2018, 13:09

jeśli chodzi o Warszawę to polecam Jah Love Tattoo. Robiłam u nich 2 z 3 moich tatuaży i szczerze polecam. świetni ludzie, luzna atmosfera i sterylne warunki. Niebawem wybieram się tam ponownie :) robienie tatuaży uzależnia więc uważaj :P

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: dobre studio tatuażu w Warszawie

25 paź 2018, 22:20

vizzka jesteś już kolejną z rzedu osobą, która wspomina o tym uzależnieniu więc spokojnie - zdaje sobie z tego sprawe :) dzięki za namiar na jah love tattoo, sprawdziłam sobie ich fp na fb i widze, że w zespole pracuje sporo osób, kogo szczegolnie polecasz ?

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: dobre studio tatuażu w Warszawie

29 paź 2018, 13:37

wiesz co tak naprawdę każda z tych osób ma inny styl pracy. Najlepiej poprzeglądaj sobie te fotki :) Ja osobiście chodzę do Kingi, raz byłam też u Adolfa, który robił mały cover. Mam pozytywne doświadczenia :)

Awatar użytkownika
Arisa86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2018, 15:37

Re: dobre studio tatuażu w Warszawie

29 paź 2018, 15:58

Podepnę się pod polecajkę vizzki - robią tam naprawdę dobrą robotę i myślę, że warto. I rzeczywiście sporo tam osób pracuje, więc warto popatrzeć na fotki, może nawet podejść i pogadać, żeby potem nie było, że wykonanie nie zgadza się z twoją wizją. :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości