bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: Gdzie impreza integracyjna?

27 lip 2018, 16:09

Idealnym miejscem na imprezę integracyjną jest Kamionka Wielka- przepiękna wieś na pograniczu Beskidu Niskiego i Beskidu Sądeckiego. Byliśmy zakwaterowani w domu weselnym ACAPULCO gdzie odbył się bankiet firmowy. Jedzenie przepyszne, na stole nie brakowało dosłownie niczego tym bardziej,że kelnerzy dbali o to aby naczynia puste znikały tak szybko jak się pojawiały na stole. Pokoje czyste, bardzo ładnie urządzone było naprawdę warto.

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: Gdzie impreza integracyjna?

28 sie 2018, 10:30

My planujemy konferencje i imprezę na wrzesień. Chodzi mi po głowie wynajęcie sali gdzie będziemy mogli się odprężyć w okolicach Dąbrowy Górniczej w domu Rafael. Z tego co widziałam jest naprawdę dobrze wyposażony, miejsca do spania także są. Myślę, że taka impreza tam to czysta przyjemność.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Gdzie impreza integracyjna?

26 wrz 2018, 12:10

My w Krakowie imprezę integracyjną mieliśmy nad zbiornikiem wodnym Bagry, bo akurat była fajna pogoda. W namiocie mieliśmy imprezkę i tam do wybory alkohol za darmo i pyszne jedzonko od Catering Arts ;) To była bardzo fajna integracja.

Awatar użytkownika
kosmetyczka1990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2018, 12:34

Re: Gdzie impreza integracyjna?

26 wrz 2018, 12:41

my robiliśmy w kręgielni :) super sprawa

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie impreza integracyjna?

23 paź 2018, 09:50

Pracuję w dużej firmie, więc wyjazd naszego zespołu był dość skomplikowaną sprawą, żeby wszystkim w miarę dogodzić. Ostatecznie stanęło na tym, że pojechaliśmy pod Warszawę na dwa dni: https://www.ranchopodbocianem.pl/domek-weekendowy

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Gdzie impreza integracyjna?

05 lis 2018, 17:29

Jest dużo fajnych miejsc na imprezy integracyjne w firmie. W zeszłym roku mielismy taka imprezę w kręgielni ale w tym roku szefostwo postawiło na cos zupełnie innego i to było fajne. Zorganizowali weekendowy wyjazd do Niemczy gdzie mieliśmy taki bankiet firmowy w restauracji Austeria. Coś wspaniałego. Restauracja elegancka, jedzenie mega a pokoje czyste z pełnym standardem. Podobało się wszystkim - oby za rok była powtórka.

malwina77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:07

Re: Gdzie impreza integracyjna?

13 lis 2018, 22:31

ja polecam takie miejsce jak rancho Colorado w Trzcielu. całkiem inne miejsce, takie swojskie, bardzo dobre jedzenie, super atrakcje- konie, basen, lasy, jeziora. Jestem zadowolona z tego wyjazdu, takie na obrzeżach, inne. Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc na taki wyjazd.

bun1a
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2016, 17:57

Re: Gdzie impreza integracyjna?

30 lis 2018, 09:46

No to my w tym roku mieliśmy imprezę na całego we Włocławku. Szefostwo zaklepało loże w klubie A1 gdzie bawiliśmy się do białego rana. Super muza, dobre piwko i tańce. Dawno się tak nie uśmialiśmy :)

krysiamysiak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2018, 13:42

Re: Gdzie impreza integracyjna?

03 gru 2018, 13:47

Według mnie idealnym miejscem na imprezę integracyjną jest ten lokal Pałac Witaszyce. Organizowałam tam ostatnio taka imprezę i było fantastycznie. Od początku miałam dobry kontakt z menadżerem. Jasno wszystko przedstawił i zaproponował kilka ciekawych propozycji imprezy. Do tego ma dość rozbudowane menu także możne wybrać dla każdego coś dobrego. A sam lokal jest ładny i czysty. Okolica spokojna także można się też bawić w plenerze. Jedzenie tez ok. Polecam

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Gdzie impreza integracyjna?

16 gru 2018, 12:47

Tak na dobrą sprawę, nie ważne gdzie, a ważne by ludzie się dobrze czuli. Polecam zerknąć na ofert różnych hotelów, zorganizować tam fajną konferencję i jakieś atrakcje typu paintball ;)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość