Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: długie karmienie piersią

08 lip 2018, 16:02

Ja początki karmienia miałam bardzo ciężkie. Strasznie bolały mnie piersi a brodawki miałam popękane i bolące na co nic nie pomagało. Na szczęście koleżanka poleciła mi krem z motherlove- bezpieczny dla dzidziusia a bardzo szybko poradził sobie z moim problemem, tak że mogłam wrócić bez przeszkód do karmienia;)

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: długie karmienie piersią

06 lis 2018, 11:08

u mnie trwało to długo i miewałam problemy z bolącymi brodawkami, krem z motherlove mi pomógł i sprawił, że mogłam dalej się cieszyć kp

BeJimmieknick
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2019, 10:45

długie karmienie piersią

05 wrz 2019, 18:15

Jestem w 33 tyg.ciąży i po urodzeniu zamierzam karmić maleństwo piersią ale krótko,ok.3 miesięcy.Jak przejść na karmienie butelką , co zrobić bym przestała mieć pokarm?

musialkowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 16:07

Re: długie karmienie piersią

17 wrz 2019, 11:36

Sukcesywnie musisz przechodzić na mleko modyfikowane. Ja dokarmiając wprowadzałam Bebilon Comfort ProExpert, bo mała miała często kolki i zaparcia, ale jeśli nic się nie dzieje to może być zwykłe mleko początkowe Bebilon 1 Pronutra-Advance. Wszystko najbezpieczniej jest skonsultować z lekarzem, który prowadzi dziecko.

Tamira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:18

Re: długie karmienie piersią

29 gru 2019, 13:09

Ja niestety mniałam problem z karmieniem piersią, złozyło się na to parę czynników w tym ze dziecko mam uczulone. Zaczeliśmy stosować Bebilon i to było najlepsze rozwiązanie. teraz dziecko jest pojedzone i nie boli go brzuszek

agatarr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 13:24

Re: długie karmienie piersią

10 lut 2021, 13:58

My też powoli wprowadzaliśmy mleko modyfikowane. Zdecydowaliśmy się na mleko Bebilon Pronutra - Advance 2, które powinno się podawać od szóstego miesiąca życia. Mleko to zawiera witaminy A, C i D i zostało bardzo dobrze przyjęte przez naszego maluszka. Mleka Bebilon bez problemu kupisz w DOZach.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

03 lis 2021, 01:27

Czy to prawda, że aby dziecko było zdrowe powinno się je karmić wyłącznie mlekiem matki przez pierwsze pół roku jego życia? Mówiono mi o tym w szpitalu, inne matki powtarzały to jak mantrę, koleżanki też doradzały wyłączne karmienie piersią, a jak mam obawy, że nie będę umiała. W mojej rodzinie żadna kobieta nie karmiła dziecka z piersi przez tak długi okres czasu. Czy jak dziecko będzie karmione krócej to będzie słabsze, bardziej podatne na choroby? A może jest jakiś sposób żeby pobudzić laktację?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość