Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Okna drewniane czy plastikowe ?

16 sie 2016, 12:33

Gdy ja szukałam okien, to u mnie wygrał Gama Salon w Oleśnicy koło Wrocławia http://gamasalon.pl/ Olbrzymi wybór, ale nie było trudno się zdecydować, bo znalazłam okna wprost idealne do mojego mieszkania :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Okna drewniane czy plastikowe ?

17 sie 2016, 07:32

ja chyba wolę plastikowe. Bezapelacyjnie.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Okna drewniane czy plastikowe ?

13 wrz 2016, 15:57

Ja jestem szczególnie zadowolona z usług tej firmy: http://www.ekoplast-krakow.pl/. Mają tam energooszczędne okna PCV ale też bramy, rolety, drzwi a nawet konstrukcje aluminiowe. Bardzo podoba mi się gwarancja, bo jest udzielana dosłownie na wszystko, firma jest bardzo pewna jakości swoich produktów i pracy. Można się też umówić na darmowe pomiary.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Okna drewniane czy plastikowe ?

07 lis 2018, 16:21

Okna plastikowe to według mnie lepsze rozwiązanie, są niedrogie i szczelne, także warto, przy czym trzeba wybrać odpowiedniego producenta. Zobaczcie sobie na przykład okna pvc od Drutexu, dobra, polska firma, mają bardzo dobrą obsługę, potrafią doradzić, oferują duży wybór kolorystyczny okien.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Okna drewniane czy plastikowe ?

22 gru 2018, 15:54

Warto wybrać plastikowe, można sporo zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli kupuje się okna do całego domu. Dobrą renomę mają okna PVC Drutex - wykonane jest solidne, design nowoczesny, są też dość energooszczędne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość