tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Liposukcja – czy warto?

05 lis 2018, 21:33

Czy któraś z Was zdecydowała się na liposukcję? Zastanawiam się nad poddaniu się takiemu zabiegowi, także zbieram informacje. Do kogo najlepiej się zgłosić, na co zwrócić uwagę i na jakie efekty mogę liczyć?

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Liposukcja – czy warto?

07 lis 2018, 17:44

Zabieg jest inwazyjny i mogą wystąpić komplikacje, to musisz wiedzieć. Moje dwie koleżanki zdecydowały się na taki zabieg i są zadowolone, ja jakoś nie mam odwagi, może kiedyś.

torska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 lip 2018, 17:58

Re: Liposukcja – czy warto?

07 lis 2018, 17:58

Dr Murawski (klinika Elite) wykonuje tego typu zabiegi, warto zdecydować się na lipolizę laserową, to coś takiego jak liposukcja, ale wykonywana laserem, także skóra szybciej się obkurcza i jest mniejsza szansa, że pozostanie luźna. Ja jestem zadowolona z efektów.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Liposukcja – czy warto?

09 lis 2018, 18:45

Rozumiem, że w Warszawie wykonywałaś ten zabieg?

torska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 lip 2018, 17:58

Re: Liposukcja – czy warto?

09 lis 2018, 19:29

Tak, zabieg robiłam w Warszawie, klinikę poleciła mi znajoma, która można powiedzieć jest ich stała klientką, także miała pewność, że jestem w dobrych rękach.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Liposukcja – czy warto?

02 gru 2018, 15:00

A może liposukcja bez skalpela to skuteczna metoda leczenia otyłości, która gwarantuje spektakularne efekty, trwałe zmiany, poprawa samopoczucia i kondycji. Takie zabieg można wykonać w Centrum Terapii Kręgosłupa we Wrocławiu na Wyszyńskiego 116.

klinikaPRESTIGE
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2018, 16:00

Re: Liposukcja – czy warto?

20 gru 2018, 16:04

Jako klinika medycyny estetycznej, która zajmuje się zabiegami liposukcji, pragniemy zaprezentować swoje usługi :)

Na wstępie pragniemy nadmienić, że zabiegi liposukcji wykonujemy przy użyciu systemu N.I.L, który uważany jest przez chirurgów plastycznych za jeden z najbezpieczniejszych dla Pacjenta. Zabiegi wykonywane są przy asyście anestezjologa w znieczuleniu miejscowym.

Zalety systemu N.I.L:
* Przy wykorzystaniu systemu N.I.L, jesteśmy w stanie pozbyć się zbędnych kilogramów, nie obciążając tak organizmu – wykonując zaledwie jeden zabieg.

* Podczas tego jednego zabiegu jesteśmy w stanie pozbyć się do 3,5 litra tłuszczu oraz zmniejszyć obwód o 10 - 12 cm.
Atutem jest fakt, że zabieg taki wykonujemy raz na daną partię ciała.

* System N.I.L pozwala na eleganckie wymodelowanie mięśni.

* Zabieg nie wymaga hospitalizacji - po kilku godzinach wychodzi Pani do domu.

* Zabieg taki wykonuje się raz w życiu, a przy zdrowym trybie życia tłuszcz w tych okolicach nigdy nie wraca :)

Każdy pacjent przed zakwalifikowaniem do zabiegu jest dokładnie konsultowany (konsultacje są darmowe) przez lekarza chirurga oraz anestezjologa.

Zapraszamy na stronę naszej kliniki poświęconą liposukcji, na której dowie się Pani więcej o zabiegu: klinikaprestige.pl/liposukcja

Ceny takiego zabiegu są zróżnicowane - w zależności od partii ciała. Ceny prezentują się następująco:

- Brzuch: 7000 zł - co istotne, cena zawiera również liposukcję "boczków". W większości klinik cena za boczki jest osobną pozycją w cenniku.
- Biodra - 4000 zł
- Uda - 5000 zł
- Kolana - 3500 zł
- Ramiona - 4000 zł
- Plecy - 6500 zł
- Podbródek - 2500 zł
- Pośladki - 5000 zł
- Ginekomastia - 4500 zł

Dodatkowo, badania potrzebne do zabiegu wykonujemy bezpośrednio w naszej klinice i są one wliczone w cenę (tak samo jak ubranie uciskowe, pobyt w klinice po zabiegu, a także konsultacje pozabiegowe).

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 502 028 164‬.

Pozdrawiamy,
Klinika PRESTIGE

Betty93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Re: Liposukcja – czy warto?

01 kwie 2020, 11:48

W sumie warto jeśli masz kompleksy, ja nie miałam, ale moja mama robiła u doktora Tomasza Mierzwińskiego w Krakowie i naprawdę pięknie wygląda. Ja uważam, że jeśli coś nas ma uszczęśliwić to warto to zrobić.

Basiakasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 13:09

Re: Liposukcja – czy warto?

23 paź 2020, 12:01

Cześć Wam,
Ja miałam robioną liposukcje ale to było z powodu lipodemi obrzęku na udach i bardzo jestem zadowolona efekt jest naprawdę boski, polecam :-) Zabieg wykonałam u nich lipodema.pl niedaleko Warszawy .

roapspounc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2021, 16:49

-

01 mar 2021, 08:01

mogę go odebrać min. jako jedna z wielu nagród
Myślałem żeby kupić G, ale moim ideałem jest DW5600, dlatego pytam czy warto brać tego.
Aha, ja nie biegam

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość