agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Palenie papierosów w ciąży....

04 maja 2016, 08:49

Kobiety, przestańcie truć swoje dzieci podczas ciąży. Jest to najgorszy przypadek kiedy papierosami trujemy dzieci !

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Palenie papierosów w ciąży....

17 maja 2016, 09:51

Trujesz nie tylko siebie, ale i dziecko. Jeśli nie potrafisz sama z siebie rzucić palenia to sięgnij po jakąś metodę. Sporo tego jest na rynku. Tutaj masz np. Free Forever http://freeforever.pl/ . Bezpieczna dla Ciebie i dziecka i podobno bardzo skuteczna.

barry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:03

Re: Palenie papierosów w ciąży....

10 cze 2016, 10:49

Dla mnie to przejaw skrajnej nieodpowiedzialności. Jak można świadomie truć swoje dziecko? :/

kacpi123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2016, 23:25

Re: Palenie papierosów w ciąży....

19 sie 2016, 16:00

To straszne, jak słyszę że można dopuszczać do palenia w ciąży?????
Ja podczas ciąży rzuciłam!
Chociaż paliłam przez jakieś 15 lat, to na te 9 miesięcy ANI JEDNEGO PAPIEROSA.
Potem niestety znowu zaczęłam palić, ale już sobie poradziłam z paleniem z pomocą: http://www.pokonajnikotyne.pl/niquitin- ... ylki-mini/ Teraz już jestem wolna CAŁKOWICIE, plastry i pastylki pomogły mi, dodatkowo silna wola i się udało, już nikogo nie truję :)

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: Palenie papierosów w ciąży....

26 paź 2018, 06:32

Planując ciążę, trzeba myśleć , co z tym paleniem już robić. Jeśli rzucanie nie idzie, może pomyślicie o etapach rzucenia palenia? Tak jak tu kolega wyżej napisał? Przecież sukcesywne i spokojne podejście do sprawy jest lepsze, niż rzucanie się na głęboką wodę. Mój to jak próbował na raz, to nic nie wyszło, a jak zaczął palić coraz mniej, potem stosował Tabex i rzucił, w końcu.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Palenie papierosów w ciąży....

05 lis 2018, 19:23

Ja bym za wszelka cenę rzucała bym palenie już w trakcie przygotowania do bycia mamą. Moja ciąża była planowana ponad pół roku – odpowiednia dieta, zdrowy styl życia, aktywność fizyczna i wizyty u lekarzy. To samo mąż, chociaż tu nie obyło się bez komplikacji. Korzystaliśmy z naturalnych metod leczenia, opartych na medycynie chińskiej – najbardziej skutecznej na całym świecie, znanej od tysiącleci. Podpytaj o metodę walki z nałogiem w gabinecie Futura Medica (Kraków czy Katowice tel. +48 690 028 941, 690 028 810) - bardzo skuteczna likwidacja nałogu, nie sądzę żeby ciąża była przeciwwskazaniem do terapii.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Palenie papierosów w ciąży....

08 lis 2018, 21:12

Podobno skuteczna i bardzo pomocna przy rzucaniu palenia jest legalna medyczna marihuana tzw. kush. Nie wiem czy ktoś pali e-papierosy, ten olejek – liquid nie zawiera nikotyny, w Futura Medica zdaje się dobierają odpowiedni i prowadza terapie antynikotynowe.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Palenie papierosów w ciąży....

11 lis 2018, 20:43

Próbowałam ostatnio za namową koleżanki ,której kush pomaga na powtarzające bóle głowy. Smak podobny nieco, przynajmniej ten którego próbowałam, do posmaku siemienia lnianego – w sumie znośny i przyjemnie się pali. Nie czułam różnicy że nie ma tam nikotyny, choć do tej pory sama popalałam e-papierosy z 12 mg nikotyny.

Marinka19Marinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:30

Re: Palenie papierosów w ciąży....

26 lis 2018, 21:36

Jakie palenie i to każdego dziadostwo może spowodować nieszczęście. Nic nie palimy ...a to, że ktos palił i dziecko urodziło się zdrowe to można sobie wsadzić miedzy bajki. Dziecko urodzic się najprawdopodobnie zdrowe ale pewnie w pszyszlości będzi emiało problemy.

elabarbara
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2017, 15:08

Re: Palenie papierosów w ciąży....

03 gru 2018, 09:49

Hej. Po prostu trzeba w jednej chwili postanowić i być wytrwałym, tym bardziej w takim momencie jak jesteś w ciąży. Wiele osób ma z tym problem. Nawet mój brat od jakiegoś czasu walczy z nałogiem. Zdecydował, się rzucić palenie, dopiero gdy przyszło na świat jego dziecko. W tej chwili bierze preparat Tabex i muszę przyznać, że na niego działa. Cytyzyna w nim zawarta zmniejsza zależność od nikotyny. Mam nadzieje że uda się.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość