Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: nawracające grzybice

11 lis 2018, 16:32

Przy nawracających grzybicach pochwy warto również zadbać o przywrócenie jej odpowiedniego ph i naprawie mikroflory, która chroni pochwę przed infekcjami. Ja za każdym razem kiedy czuję,że coś się z nią dzieje kupuje globulki hydrovag i idę do ginekologa żeby się przebadać bo z tym nie ma żartów. Warto również zadbać o zmianę bielizny na oddychającą żeby nie kisić swoich miejsc intymnych w majtkach :)

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: nawracające grzybice

01 lip 2019, 07:53

tak, coś musi być nie tak skoro stale nawracają

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: nawracające grzybice

01 lip 2019, 11:04

a może to zakażenie wirusem hpv? robiłaś cytologię? Jesli ona wyjdzie nie najlepiej warto stosować żel papilocare, on zapobiega zmianom które może wywołać hpv i jednoczesnie wspomaga ich gojenie

Roma88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2019, 12:03

Re: nawracające grzybice

26 sie 2019, 12:21

Ja miałam nawracającą grzybicę i inne infekcje przy hormonalnej terapii, ale przetrwałam to. Teraz z pewnością już nie wrócę do tabletek- chyba że zdrowotnie. Dziś moja antykoncepcja to kapturek caya. Łatwa, bezpieczna no i nie truje organizmu, mam ją juz jakiś czas i jeszcze nie miałam ryzykownej sytuacji.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości