fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: budowanie i remont domu

25 mar 2017, 00:31

Czasem przy takich akcjach potrzebne są maszyny wiertnicze, wtedy polecam zajrzeć na: http://staltechnika.pl/pl/ . Mają tam świetne propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie praktycznego i stosownego.

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: budowanie i remont domu

16 kwie 2017, 09:35

A nie lepiej budować dom od podstaw nowy i wiedzieć jak się ma on do naszych marzeń. Mi się podobają domy pasywne. Wiele projektów widziałam na: http://ecoreadyhouse.pl/projekty-domow-pasywnych i są one bardzo praktyczne i fajne. Wydaje mi się, że każdy znajdzie coś dla Siebie lub stworzy wedle swoich upodobań.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: budowanie i remont domu

25 wrz 2017, 11:47

Zgadzam się z majka44. Też budowałabym od podstaw. Mogę polecić firmę FACHMAN z Podkarpacia, która zajmie się wszystkim, od projektu po wykończenie pod klucz. Bardzo rzetelna, dla ich pracowników nie ma rzeczy niemożliwych.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: budowanie i remont domu

11 lis 2018, 21:00

Oj ja już na szczęście remont mam za sobą a było co robić bo dostaliśmy w spadku bo babci jej dom, który od lat nie był remontowany i odnawiany. Trzeba było przede wszystkim zrobić elewację i wymienić ogrodzenie bo stare było z siatki i to już takiej porozrywanej, dziurawej i zardzewiałej miejscami. Wymieniliśmy je na ogrodzenie modułowe od jońca bo sąsiedzi już mieli takie podobne nowoczesne ogrodzenia i tez zależało nam na tym aby się ono prezentowało i było na lata. Teraz jest już fajnie pozostało jedynie urządzić się do końca w domu i ogarnąć ogród na wiosnę.

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: budowanie i remont domu

21 lis 2018, 21:52

Budowa już za nami. Poszło całkiem sprawnie i gładko choć obaw na początku mieliśmy bez liku. Myślę, ze to zasługa ekipy Natur Eko Dom, z która budowała dla nas ekologiczny i klimatyczny dom z bala.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: budowanie i remont domu

29 lis 2018, 21:05

My właśnie zaczęliśmy remont domu po dziadkach. W pierwszej kolejności musieliśmy zainwestować w nowy dach. Wymieniliśmy go całkowicie. Materiały na pokrycie dachowe zakupiliśmy w Creaton gdyż mają kompleksową ofertę, a ich materiały cieszą się dobrą jakością jak i znakomitym nowoczesnym designem.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: budowanie i remont domu

09 sty 2019, 02:33

A nie lepiej kupić dom? :D Biura nieruchomości mają wiele ofert, jak jestes z Krakowa, to abc dom polecam bardzo

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: budowanie i remont domu

21 sty 2019, 23:44

Ja ostatnio robiłam remont domu. Musiałam wymienić kafelki na podłodze i stwierdziłam też że wymienię meble. W Wiór Płyt robią świetne meble na wymiar. Projektują i montują. już raz u nich zamawiałam i jestem mega zadowolona. Teraz też na nich wypadło. Meble bardzo starannie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Cenowo też są przystępni.

Awatar użytkownika
wqqw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2019, 13:57

Re: budowanie i remont domu

07 lut 2019, 16:35

Hej wszystkim. Marzy mi się własna, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Jak sobie wyliczyłem, naprawdę sporo mógłbym na tym wszystkim zaoszczędzić. Czy ktoś z Was korzysta może z tej technologii i jest w stanie stwierdzić, czy rzeczywiście aż tak bardzo się to opłaca? Bo ja się przyznam, że naprawdę mnie to bardzo kusi, ale faktem też jest, że słyszałem różne opinie.

Robiłem już nawet wstępne rozeznanie odnośnie firm z Katowic, które zajmują się tego typu kwestiami. Trafiłem na przykład na ofertę http://geobud.pl Przyznam, że opinie w Internecie są dość pozytywne i co więcej, jeden z moich znajomych też mi ich polecał. Co o tym sądzicie? Czy ta oferta rzeczywiście jest warta uwagi? Mnie szczególnie do nich przyciąga ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Jakby coś robili nie tak, to raczej tyle lat na rynku nie daliby rady wytrzymać...

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: budowanie i remont domu

07 mar 2019, 21:24

Remont domu do tanich nie należy, ale jak już to warto pomyśleć o jakim praktycznym i nie drogim ogrodzeniu. Nam fachowcy postawili ogrodzenie firmy joniec. Nie znam się na tych sprawach technicznych, ale takie ogrodzenie oko cieszy. :ico_brawa_01:

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość