Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

14 lis 2018, 15:35

Sama nigdy jako nastolatka nie miałam problemów z cerą. Ale zaczeły sie jak ukończyłam 30 lat. Sprawdziłam sobie hormony, zmieniłam pielęgnacje i nic. No niestety taka moja uroda. Jednak cera poprawiła sie znacznie od czasu od kiedy wprowadziłam pewne zmiany
piję dużo wody i zwracam uwagę na to co jem. Jem o wiele więcej warzyw i owoców niż kiedyś
stosuje kosmetyki o naturalnym składzie
oraz codziennie dokładnie oczyszczam skóre przed pójściem spać. Polecam szczegolnie mydło z aktywnym węglem. Może nie codziennie,ale co drugi dzien. Trochę wysusza ale nie przy takim korzystaniu. Za to znacznie zniwelowało u mnie wypryski a jak coś wyskoczy to szybko sie wysusza. Bardzo dobre jest mydło od Olivia plum;
Obrazek

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

18 wrz 2019, 13:00

Mi także w walce z trądzikiem pomogły dermokosmetyki NovaClear z serii Acne, szczególnie delikatny płyn do mycia twarzy oraz przeciwtrądzikowy krem do twarzy- chyba jedyny, który mnie nie zapycha. Pory są mniej widoczne, ograniczone jest wydzielanie sebum, a przy tym cera jest dogłębnie nawilżona, a nie przesuszona, co jest niezwykle ważne przy pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Naprawę polecam!

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

22 paź 2019, 21:13

Spróbuj sobie serii Acne z Novaclear. U mnie kosmetyki dały bardzo fajny efekt. Oczyszczają,łagodzą a przy tym odpowiednio nawilżają.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość