Kasiulek335
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:01

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

29 cze 2018, 12:11

Miałam wykonywaną depilację laserową bikini i depilację laserową pach. Jestem bardzo zadowolona z efektu! Po 5 zabiegach moja skóra jest idealnie gładka. Polecam! http://lasercare.pl/pl/depilacja-lasero ... obiet.html

HaniaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:41

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

12 lip 2018, 23:59

w zimie zaczęłam chodzić na depilację laserową do LoveSkinClinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Jestem juz po trzech zabiegach i efekty są znakomite, włosów sporo ubyło. Myślę, że przede mną 1-2 zabiegi i wreszcie będę miała spokój :)

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

14 paź 2018, 16:31

Depilacja laserowa to bardzo fajny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Ja skorzystałam depilacji laserowej okolic bikini i pachy...efekt jest super i nie żałuje wydanych pieniędzy.

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

22 paź 2018, 13:17

Ja niestety nie mogę mieć robionego zabiegu depilacji i wolę stosować depilację woskiem w DAY SPA HANA BEAUTY & STYLE HANNA. Oprócz depilacji laserowej można u nich uzyskać wiele innych zabiegów na ciało, włosy i paznokcie.

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

06 lis 2018, 23:17

Jeżeli chodzi o Kraków to polecam Klinikę Vesuna, która mieści się przy ulicy Dobrego Pasterza. W ich gabinecie depilację laserową przeprowadzają na sprzęcie palomar vectus jakby co. Ja z depilacji jestem bardzo zadowolona i szczerze już nie pamiętam jak to jest golić się za pomocą maszynki!

jolka35
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2018, 14:55

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

13 lis 2018, 15:01

Ja jestem bardzo zadowolona z depilacji laserowej bikini i depilacji laserowej nóg w Laser Delux w Bielsko - Białej. Po 6 zabiegach na każdą partię ciała, moja skóra jest idealnie gładka :) Włoski nie odrastają!

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

23 lis 2018, 11:21

Ja chodzę do salonu kosmetycznego HANA BEAUTY w Piasecznie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi bo maja szeroki zakres zabiegów na całe ciało.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

26 lis 2018, 12:19

W Krakowie działa centrum laseroterapii Neonia. Wykonują tam zabiegi laserowej depilacji za pomocą nowoczesnego lasera Soprano Ice Platinum. Posiadają go na wyłączność w swojej klinice, co jest ogromną zaletą. Zabiegi wykonywane za pomocą tego lasera są przede wszystkim bezbolesne. Warto poczytać o tym więcej na ich stronie internetowej. Bardzo fajną możliwością są też raty 0%, które oferują swoim klientkom.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

26 lis 2018, 20:36

Ja byłam na depilacji laserowej i to dość bolesny zabieg ale oplaca się bo można raz na zawsze pozbyć się owłosienia.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Depilacja laserowa - polecane gabinety

26 lis 2018, 21:18

od siebie polecic mogę Dermed w Katowicach. Ogromne doswiadczenie, kompetencje i super podejscie. Najlepszy diodowy laser lightsheer ktory dziala powierzchniowo nie naruszajac delikatnej struktury skóry, wszystko czyste i sterylne no i wyważone ceny

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość