uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Wakacje coraz bliżej

21 wrz 2016, 09:36

zgadzam się z tym co mówisz, a do SPA też bym się chętnie wybrała.

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Wakacje coraz bliżej

28 lis 2018, 11:21

Wakacje coraz bliżej, a ja mogę polecić Pomorze jako region idealny na odpoczynek. Dla ludzi ceniących dobre i pyszne jedzenie, możliwość zwiedzania przytulnych, urokliwych i zadbanych miejsc, polecam Wejherowo. Wspaniała lokalizacja (są to rejony Kaszubskie), brak zatłoczonych ulic, dobre ceny, a także szeroki wachlarz atrakcji turystycznych czyni go idealnym miejscem na udane wakacje. Więcej informacji na www.wejherowo.pl

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Wakacje coraz bliżej

29 lis 2018, 22:57

My też zaczynamy sie już rozglądać. Wiadomo ceny mogą być lepsze jak wcześniej się poszuka, ale u nas to też bywa problem z planowaniem i zgraniem czasu. Więc zawsze musimy robić z dużym wyprzedzeniem ;) Ostatnio rozglądam się za wyjazdami do Gruzji. Jakoś ujęły mnie opowieści i zdjęcia jakie widziałam z tamtąd. Obecnie sprawdzam sobie wycieczkę z Wytwórni Wypraw. Analizuję ich program pod względem odwiedzonych miejsc. Może ktoś z Was już był w Gruzji i mógłby spojrzeć na ich program. Mi wydaje się bardzo bogaty i intensywny.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wakacje coraz bliżej

13 sty 2019, 20:04

My też się już właśnie zaczynamy rozglądać za jakimiś ofertami. A gdzie szukasz? Ja na stornie SunCenter, tam mam wszystkie oferty z najpopularniejszych biur podróży w jednym miejscu, więc łatwiej znaleźć coś odpowiedniego;)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wakacje coraz bliżej

13 sty 2019, 20:05

My też się już właśnie zaczynamy rozglądać za jakimiś ofertami. A gdzie szukasz? Ja na stornie SunCenter, tam mam wszystkie oferty z najpopularniejszych biur podróży w jednym miejscu, więc łatwiej znaleźć coś odpowiedniego;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wakacje coraz bliżej

13 sie 2019, 09:16

Hej, wakacje prawie już się kończą, niestety. Mimo tego polecam jeszcze w sierpniu wybrać się w góry, na narty do Włoch, http://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość