bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

jakich operatorów sieci komórkowej polecacie ?

21 wrz 2018, 00:54

Jak w temacie z jakich ofert korzystacie ? Który operator ma obecnie najlepszą ofertę jeśli chodzi o abonamenty?

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: jakich operatorów sieci komórkowej polecacie ?

26 wrz 2018, 11:31

bloom jeśli chodzi o niskie ceny abonamentów to słyszałam, że Otvarta ma ciekawą ofertę. Sama nie jeszcze korzystałam bo czekam az skonczy mi się umowa u obecnego operatora.

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: jakich operatorów sieci komórkowej polecacie ?

28 wrz 2018, 10:43

vizzka ma rację warto wziąć pod uwagę operatora Otvarta. Są dość nowi na rynku ale mają coraz więcej klientów. Ja sama korzystam z pakietu O! Korzystna! i płacę co miesiąc tylko 17,99 zł. Mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i aż 6 GB internetu. Umowa na czas nieokreślony :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: jakich operatorów sieci komórkowej polecacie ?

28 wrz 2018, 10:58

ok dzięki dziewczyny za reakcję i odpowiedzi. O tym operatorze jeszcze nie słyszałam ale na pewno zagłębię się w temat i poczytam o nich. Te ceny faktycznie wyglądają bardzo zachęcająco i w zasadzie dostaje się w zamian wszystko czego potrzebuje.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: jakich operatorów sieci komórkowej polecacie ?

25 paź 2018, 10:23

bloom i jak tam zdecydowałaś się ? ja miałam jeszcze troszkę poczekać ale chyba bede przenosić do nich numer na dniach bo mają teraz fajną promocję na abonamenty dla nowych użytkowników. z tego co czytałam wynika, że przez 3 miesiące bedzie się płacić tylko 50% ceny abonamentu :) niezle co :) ?

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: jakich operatorów sieci komórkowej polecacie ?

28 lis 2018, 14:39

vizzka dzięki za pamięć i przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ( delikatne zawirowania w pracy i kompletnie wyleciało mi z głowy ). Tak przeniosłam do nich numer jakoś w połowie listopada i jestem mega zadowolona :) cały proces bardzo sprawny i szybki a kontakt z obsługą klienta sympatyczny. Teraz zastanawiam się jeszcze na ich internetem mobilnym. Może ma ktoraś z Was ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość