koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Prezent dla dzieciaczka

17 lis 2017, 11:19

Błąd? Takie dziecko nie bardzo czai jeszcze co się dzieje, a dla rodziców to ulga. Ja jestem zwolenniczką prezentów praktycznych więc albo ładnie przekazane pieniążki i drobny upominek dla dziecka jak słodycz albo coś w tym stylu, albo coś takiego co dziecku jest potrzebne, a nie jest kolejnym bzdetem do kolekcji

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Prezent dla dzieciaczka

25 lis 2017, 10:58

no chyba ze rodzice bogaci to nie docenia trzeba to dobierac pod katem konkretnego przypadku. a poza tym ciezko o to zeby cos praktycznego bylo tez ladnego dla maluszkow wiecej takich rzeczy bo nawet wanienke znajdziesz jak z bajeczki...a dla starszych juz slabiej to wyglada.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: Prezent dla dzieciaczka

25 lis 2017, 23:10

Moim zdaniem najbardziej cieszą takie przedmioty dwufunkcyjne, czyli fajne dla dziecka i użyteczne dla rodzica. Niewiele takich, a jednak perełki da się znaleźć. Przykładem może być zegarek dla dziecka gpsem, jak w spy shopie jest W4. Dla rodzica ogromnie pomocne, dla dziecka atrakcja jak 150. Nie jest to jakieś mega tanie na pewno ale lepiej kupić coś raz a dobrze niż badziewie częściej, takie moje zdanie osobiście.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Prezent dla dzieciaczka

27 lis 2017, 00:26

No ale jak dziecko ma chcieć to nosić, jak to się używa tylko w sytuacji zagrożenia? Co w tym jest niby za atrakcja?

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Prezent dla dzieciaczka

27 lis 2017, 10:23

Znajomi kupili bardzo* podobny dla dziecka i byłam przy odpakowywaniu. To jest ładny, kolorowy zegarek przede wszystkim. GPS i namierzanie swoją drogą ale dla dziecka ogromnym szpanem, że tak to nazwę, jest posiadanie zegarka z możliwością komunikacji. Tam się wkłada kartę sim i masz możliwość udawania Jamesa Bonda ;) mówisz do mamy i słyszysz mamę :) na początku dziecko dość nadużywało tej funkcji ale później już wiadomo było, że wie jak się obsługuje w razie gdyby potrzeba była realna.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla dzieciaczka

01 lip 2018, 14:33

Co do zegarków dla dzieci to fajne, kolorowe są w Aparcie.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Prezent dla dzieciaczka

13 wrz 2018, 09:18

u nas królują zabawki edukacyjne :)

Awatar użytkownika
ajoaska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2012, 11:31

Re: Prezent dla dzieciaczka

30 wrz 2018, 16:15

Zdecydowanie tak jak powiedziano, zabawki, ale tylko te edukacyjne. Nie ma sensu kupować dziecku zabawek, które nic nie wnoszą, a tylko się poniewierają po mieszkaniu. Takie zabawki edukacyjne zawsze wniosą coś, co dziecko czegokolwiek nauczy ;)

Awatar użytkownika
mraaro
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2018, 13:38

Re: Prezent dla dzieciaczka

09 paź 2018, 14:02

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Prezent dla dzieciaczka

10 gru 2018, 21:16

prezentów jest mnóstwo pewnie tyle co pomysłów. Tylko czasami trafić w gust to jest problem. Choć uważam, że faktycznie dużą rolę odgrywają zabawki edukacyjne czy ciekawe książki. Naszemu chrześniakowi chcemy kupić na święta jakąś drewnianą zabawkę - chyba wracają do łask. Bratanicy książeczkę. Naszej małej niuni jakąś matę edukacyjną. Aby zaoszczędzić trochę czasu i oczywiście pieniędzy szukałam promocji i miejsca gdzie by to kupić - znalazłam Toysrus

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość