katarynka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2017, 12:53

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

11 lip 2017, 13:49

A ja polecam prosty, domowy sposób, potrafi działać cuda! Słyszałyście kiedyś o masażu brzucha jako sposobie na ujędrnienie skóry? Wystarczy codziennie, przed snem przez ok. 10 minut rozmasować okolice pępka. Regularność to podstawa, polecam serdecznie!

katarynka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2017, 12:53

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

17 sie 2017, 16:28

Dla mnie najskuteczniejszy jest bieg - w czasie treningu pracuje całe ciało i już po miesiącu widać efekty! Jeżeli brakuje Wam motywacji do biegania - jest parę fajnych aplikacji i gadżetów, które nawet mnie (a byłam zagorzałą przeciwniczką tego rodzaju aktywności) podciągnęły z kanapy. Tutaj ciekawe info, krótko i na temat: http://rozbiegajmykondycje.blogx.pl/201 ... -biegania/

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

29 gru 2017, 18:06

A może zabieg Alliance LPG Endermologie w tej nowej klinice Krajewskiego na Powiślu? Działa jednocześnie na 3 problemy: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej i wiotką skórę. Świetnie modeluje sylwetkę i przywraca jędrność skórze. Efekty są zauważalne już po 3 zabiegach.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

16 maja 2018, 09:50

Skóra po ciazy faktycznie może bycu niektórych obwisła, dobrym zabiegiem na to jest lipofilling w klinice mediart clinic w poznaniu, ja nie robiłam, ale moja najlepsza przyjaciółka zrobiła i jest pod ogromnym wrażeniem,że jeden zabieg był w stanie tak odmienić jej ciało.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

02 lip 2018, 10:02

Urodziłam drugiego bąbelka 3 miesiące temu i byłam mega załamana wyglądem mojego ciała - skóra wiotka w szczególności na brzuchu, cellulit taki,że szkoda gadać a tu niebawem lato i jak ja wejdę w bikini :( Szukałam czegoś co nie zajmie mi nie wiadomo ile czasu bo na siłownię to go niestety ale nie mam poza tym trochę by mi czasu zajęło dochodzenie do formy. Moją uwagę przyciągnęła oferta salonu kosmetycznego Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie, która dotyczyła się zabiegów ujędrniania ciała w 6 tygodni. Poszłam, podpytałam i zdecydowałam się na endermologię - i tak co dwa dni chodziłam na zabiegi. To jest taki masaż mechaniczny specjalnymi rolkami z użyciem podciśnienia.Efekt po 4 tygodniach mega zadowalający - sylwetka została wysmuklona, skóra stała się jędrna a cellulit praktycznie znikł. Jestem gotowa na lato! Nie osiągnęłabym takiego efektu tak szybko siłownią czy też dietami.

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

20 paź 2018, 13:04

Ja po ciąży dość długo chodziłam na siłownie i tam korzystała z rowerka, bieżni i orbitreka. Chodziłam do siłowni w Katowicach do Altus Fitness i bardzo fajnie mi się tam ćwiczyło i z rzucało zbędne kilogramy. Jak ktoś jest z Katowic to polecam.

Monikapa93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2018, 00:11

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

19 gru 2018, 01:10

a może wmasowywać olejek bio oil? ja po ciąży smarowałam olejkiem 2 razy dziennie, systematycznie i moje rozstępy z czasem zniknęły, a skora zrobiła się jędrniejsza niż była. Dodatkowo olejek bardzo dobrze się wchłania, nawilża, ale trzeba być tylko cierpliwym.

Torka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2019, 03:14

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

12 lut 2019, 03:21

najlepiej i olejek i siłownia :)

Torka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2019, 03:14

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

04 mar 2019, 01:09

W związku z dość mocno zrogowaciałą skórą i niewielkimi przebarwieniami. Na stronie http://medicalaser.pl/rozstepy/ na 2 zdjęciach widać frakcyjne ujędrnianie skóry przed i po. Widoczny efekt jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący.

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

26 mar 2019, 16:45

Ja polecam ujędrnianie i wyszczuplanie ciała w salonie Medicor https://medicor.krakow.pl/. Najpierw trzeba przyjść na konsultację, ale dobierają zabiegi dopasowane do potrzeb i naprawdę są skuteczne.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość