Annamar89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2018, 16:20

Re: Plastyka krocza

27 mar 2018, 16:28

Ja przez wiele lat wstydziłam się mojego problemu nietrzymania moczu. Na zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu namówił mnie ginekolog. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo od zabiegu nie pamiętam już jak to jest bać się w każdej sytuacji, że coś może się wydarzyć. Nie jest to tani zabieg, ale naprawdę warto, bo komfort jest niesamowity. Jeśli któraś z Was jest z Wrocławia to laserowe leczenie nietrzymania moczu robią w Proclinic.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Plastyka krocza

24 kwie 2018, 12:46

To zupełnie inny zabieg niż plastyka krocza. Jeśli o nietrzymanie moczu chodzi to słyszałam o zabiegu taśmami, daje najlepsze efekty i nie pozostawia blizn.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Plastyka krocza

12 cze 2018, 11:18

Nietrzymanie moczu akurat można skutecznie laserowo leczyć, ja miałam taki zabieg w CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą i dobrze wspominam, poprawa bardzo duża po, mogę już spokojnie z dzieckiem skakać na trampolinie bez podpaski :D a wcześniej byle kichnięcie czy szybsze poderwanie się z miejsca i już... męczące bardzo i wstydliwe ;( ale skoro są sposoby by sobie pomóc to trzeba się łapać wszystkiego, ja potwierdzam że laser daje radę.

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Plastyka krocza

30 gru 2018, 16:42

Dopiero co robiłam sobie ten laserowy zabieg rewitalizacji pochwy. Powiem wam że wreszcie czuję się swobodnie sama ze sobą. Robiłam u pani doktor Barbary Blicharczyk w klinice holistic. Długo nie musiałam czekac na zabieg a poza tym sam ten zabieg nie trwał długo bo chyba 20 minut. Bez bólu, a szybko i nawet całkiem tanio.

Awatar użytkownika
bvcc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:36

Re: Plastyka krocza

05 sty 2019, 15:00

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc...

niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Plastyka krocza

16 kwie 2019, 13:08

Takimi zabiegami jak korekcja warg sromowych zajmuja sie specjalisci z Katowickiej kliniki Dermed. Tu caly opis zabiegu https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/l ... sromowych/ ja sie dlugo zastanawialam czy chce ale w koncu podjelam decyzje, zapisalam sie i teraz jestem szczesliwa

zuza22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 18:32

Re: Plastyka krocza

14 maja 2020, 12:48

Jeśli chodzi o zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej to szczerze mogę polecić pana doktora Dawida Serafina z Gliwic. Doskonały specjalista, który wykonał u mnie zabieg zmniejszenia zniekształconych warg sromowych oraz rewitalizację pochwy. Wiem, że wiele takich zabiegów nie zawsze kończy się uśmiechem, a ja mam go od momentu zabiegu cały czas. Zanim zdecydowałam się na zabieg czytałam dużo opinii o panu doktorze i wiem, że dostał wiele nagród za granicą za efekty swojej pracy. Pomógł wielu kobietom, nawet tym, które zostały okaleczone w innych klinikach. Wystarczy umówić się na konsultację żeby poznać pana doktora, wiem, że wykonuje też konsultację zdalnie. Uważam,że nie warto długo czekać z decyzją tylko trzeba walczyć o swoje szczęście.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Plastyka krocza

07 wrz 2020, 10:16

Zerknij sobie może na stronę www.thermiva.opole.pl. Piotr Klimczak to lekarz, który specjalizuje się w takich zabiegach, w których wykorzystywana jest radiofrekwencja i może być to świetna propozycja, dzięki której poprawi funkcjonowanie układów intymnych, wpłynie na to jak będzie wyglądać trzymanie moczu więc myślę, że to bardzo dobra propozycja dla kobiet.

Jobi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2020, 23:49

Re: Plastyka krocza

15 paź 2020, 16:16

Czasami na ból krocza w ciąży czy nietrzymanie moczu po ciąży lepszym rozwiązaniem od operacji będzie konsultacja z fizjoterapeutą uroginekologicznym pod kątem podjęcia leczenia. Działa!. https://centrum-kore.pl/bol-krocza-w-ciazy/ i to nawet bez ingerencji chirurgiczne :-)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość