Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

19 wrz 2018, 16:43

Ja też chciałabym poddać się małemu zabiegowi, a mianowicie wypełnieniu zmarszczek. Nie chcę jednak robić tego na hop siup, tylko rozsądnie, by mieć pewność, że wszystko przebiegnie tak jak trzeba. Czytałam sporo o wypełniaczach marki Restylane, jest to produkt zarejestrowany w FDA, więc jest bezpiecznie. Nie chce iść na zabieg gdzieś, gdzie nie będę wiedziała na jakich produktach pracują i co zostanie mi wstrzyknięte.

PaulinaSa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2018, 11:00

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

25 wrz 2018, 11:09

Ja lubię chodzić do kliniki Mtt Estetica w Krakowie na zabiegi , które pomagają zwalczać zmarszczki a takim jest termolifting alma. Zawsze jestem po nim wychodzę bardzo zadowolona z efektów. Polecam

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

09 paź 2018, 09:31

Ja powiększałam sobie usta w Akademii Medycyny Estetycznej na warszawskim Ursynowie. Muszę przyznać, że z efektu jestem bardzo zadowolona. Sądzę, że jest to bardzo dobre miejsce na wykonanie tego typu zabiegów :)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

23 paź 2018, 14:16

Też chciałam mieć ładne, pełniejsze usta które zdrowo wyglądają i Pani dr Ciemerych namówiłam mnie na nawilżanie i modelowanie ust w klinice Artdedem w Józefowie, efekt jest super! Bardzo naturalny!

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

24 paź 2018, 11:20

Ja też myślałam o powiększeniu i wymodelowaniu ust, ale w łódzkiej Novderm. Moja mama była kiedyś pacjentką Krzysztofa Teyslera w zakresie podobnego zabiegu i jego wykonanie jak i efekty oceniała wysoko. Prawdę mówiąc, było widać, że coś się na skórze zadziało. Może i moje usta w końcu nabiorą wyglądu..

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

29 paź 2018, 14:01

Ja uwielbiam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i polecam wypełniacze kwasem hialuronowym. Jestem zadania, że każda kobieta jak może i ma fundusze powinna takie zabiegi wykonywać.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

08 lis 2018, 16:38

Ja też jestem zdania, że warto pomagać sobie w wyglądzie takimi zabiegami. Jakiś czas temu pierwszy raz zrobiłam sobie lifting twarzy i bardzo fajnie to wyszło...mam buzie niemowlak. Na zabiegi medycyny estetycznej chodzę do Camea Instytut Medycyny Estetycznej we Wrocku.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

19 gru 2018, 16:18

Ja chodzę regularnie to tego gabinetu medycyny estetycznej w Lublinie na Matki Teresy z Kalkuty 18. Gabinet Estetica oferuję wypełnianie i usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, likwiduję także przebarwienia i blizny z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, korygowanie kształtu twarzy – do kategorii tego typu zabiegów należy również modelowanie policzków, powiększanie ust oraz korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym lub preparatami na jego bazie. Gabinet oferuję również szeroki wybór zabiegów korygujących sylwetkę – powiększanie piersi, pośladków, łydek oraz narządów płciowych, a ponadto usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

20 gru 2018, 23:29

Mysle, ze w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna jest na bardzo wysokim poziomie i ewentualne poprawki moga byc wykonane w sposob estetyczny i pozwalajacy zachowac naturalny wyglad :-) Ja na przyklad wypełnilam sobie zmarszczki kwasem hialuronowym w MediArt Clinic w Poznaniu. I wygląda to naprawde super, subtelnie. Zabieg wlasciwie bezbolesny... a pani doktor byla mila i bardzo dokladna podczas jego wykonywania.

mlodamama21x
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:53

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

07 sty 2019, 11:03

Ja korzystałam dotychczas z zabiegu o nazwie endermologia i z zabiegu powiększania ust. Oba zabiegi wykonywałam w centrum medycyny estetycznej MED ESTETYKA w Lublinie, usta wyglądają naturalnie, a o rozstępach po ciąży już prawie nie pamiętam :) ceny również atrakcyjne jak za taką profesjonalną obsługę

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość