elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Dentysta torun

07 sty 2019, 11:01

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

kingakurek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:43

Re: Dentysta torun

08 sty 2019, 10:45

W Toruniu mam sprawdzoną klinikę stomatologiczną w galerii Polna Park. Można ich wizytówkę znaleźć na kse.dental. Robili mi pierwszy w życiu implant zęba i jestem bardzo happy z tego jak to wyszło. Ząb wygląda super naturalnie i w przeciwieństwie do protezy jest stabilny nie przesuwa się nie ma problemu z jedzeniem, gryzieniem jabłek orzechów, czekolady...gdzie przy protezie to była masakra.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Dentysta torun

09 sty 2019, 15:13

Jeśli chodzi ci na przykład o wybielenie to nie trzeba u dentysty :) bo teraz są te produky Iwhite i one naprawdę super wybielają ząbki i robisz to po prostu w domu w o wiele lepszej cenie

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Dentysta torun

07 lut 2019, 11:10

W Toruniu mam sprawdzoną klinikę stomatologiczną w galerii Polna Park. Można ich wizytówkę znaleźć na kse.dental. Robili mi pierwszy w życiu implant zęba i jestem bardzo happy z tego jak to wyszło. Ząb wygląda super naturalnie i w przeciwieństwie do protezy jest stabilny nie przesuwa się nie ma problemu z jedzeniem, gryzieniem jabłek orzechów, czekolady...gdzie przy protezie to była masakra.
Tez z całego serca moge polecic

Zofia21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2021, 14:18

Re: Dentysta torun

23 cze 2021, 14:44

Tydzień temu zdecydowałam się na wybielanie zębów metodą gabinetową. W Amber Clinic Gdańsk, cały zabieg trwał około godziny, a efekt był widoczny od razu po zejściu z fotela. Moje zęby wybieliły się o kilka odcieni, dzięki temu teraz wyglądają naprawdę bardzo dobrze.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość