Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Dobre karmy dla naszych milusińskich

13 kwie 2015, 19:40

Czy macie w domu zwierzątka? Jakie?

Chcę wziąć pieska ze schroniska i powoli przymierzam się do zgromadzenia dla niego wyprawki. Ponieważ chciałabym go jak najlepiej odżywiać, chcę Was podpytać o karmy, jakie stosujecie? Macie jakieś sprawdzone, ze zbilansowaną zawartością składników odżywczych?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

14 kwie 2015, 15:42

Ja mam kota, więc nie pomogę.

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

14 kwie 2015, 17:23

Jestem dumna z Ciebie i takiej postawy :) Ratujesz zwierzaka ze schroniska! Brawo!
Na pewno warto zajrzeć i poczytać fora dotyczące zwierząt, bo tam uzyskasz miarodajne i pewne informacje od innych osób.

Kiedy ostatnio czytałam coś na ten temat, jedna z osób polecała te produkty: http://www.krainapupila.pl/6,karma-josera-kids.html , zatem są godne uwagi. Doczytaj sama, bo wiedza, jaką będziesz miała o składzie czy wartościach odżywczych dobrych karm na pewno wyjdzie na dobre Twojemu pupilowi :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

30 kwie 2015, 12:20

Ja mojemu psu kupuję suchą karmę taką jak tu http://allezoo.com.pl/92-Sucha-karma Praktycznie nic innego by nie jadł i ciężko jest go przekonać do mokrej karmy czy jakiegoś gotowanego mięska. Rozmawiałam o tym z weterynarzem i mówił, że jak chce to niech je to co lubi ale musi pić duzo wody. Trochę mnie jednak martwi to że nic innego nie je. myślicie, że to ok?

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

10 lip 2015, 17:34

Gratulację. Odważny krok. Ja teraz bez swojego zwierzaka nie wyobrażam sobie życia. Mam huskiego. Jest po cukrzycy i operacji raka macicy więc Missi bo tak się zowie musi jeść karmę dietetyczną. Znalazłam sklep internetowy: http://www.e-pazur.com/.
Powiedzcie co o nim myślicie?

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

24 lip 2015, 21:46

polecam Happy Dog. Moje psy uwielbiają

malinkakatarinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2017, 23:09

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

21 gru 2017, 23:21

najlepiej jest zainwestować w karmę, ktora ma bardzo doby skład. W końcu chodzi o zdrowie naszych pupili. Świetny skład ma petvita- ok 60% mięsa Nie posiada ani grama zbóż, jest bezglutenowa oraz, oprócz samego minimum, które powinna zawierać każda karma. Polecam się zastanowić przy wyborze karmy, tym bardziej, że chodzi tu o zwierzaka, który sam sobie jedzonka nie przygotuje :)

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

11 sty 2019, 14:59

mysle, ze barf primex nie ma sobie rownych :-) w sieci jest duzo informacji o tym, jak dobrze wplywa na zdrowie i kondycje pieskow. ja nawet po swoim widze, ze wyniki badan sa o wiele lepsze, a smaki sa urozmaicone, wiec nie ma miejsca na nude w misce :-)

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

25 lut 2022, 10:31

chyba najlepsze karmy są z dużą zawartoścą mięsa? Jakie karmy kupujecie dla kotów?

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

27 lut 2022, 22:16

mój sierściuch jest bardzo wybredny co do karmy, kupiłam ostatnio karmę animal island z kurczakiem i łososiem, zajada aż miło. Super te karmy mają skład, nie zawierają sztucznych dodatków, na pewno kupię tez inne warianty

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość