adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Gdzie impreza integracyjna?

30 gru 2018, 14:54

To pewnie - im wieksza, bardziej zgrana ekipa tym zabawa bedzie lepsza. U nas co roku w czeladzi w hotelu rycerski robimy kilkudniowy zjazd dla calej firmy. Pierwsze dwa dni to typowa posiodówka i podsumowanie roku z wynikami w sali biesiadnej na 100 osób, a ostatni dzien konczymy uroczysta kolacja typowo bankietowa gdzie obowiazuja stroje wieczorowe. Kuchnia zajmuje sie restauracja. Serwowane do stolikow bardzo profasjonalnie plus do tego oczywiscie szwedzki stol z zakaskami. Muzyka i dj po stronie restauracji - wszystko zapewniaja nam w pakiecie

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Gdzie impreza integracyjna?

17 sty 2019, 14:40

Ja polecam kameralne miejsca i takim jest restauracja "Zajazd na Kępie" w Ustroniu. W tym zajeździe jest możliwość noclegu co czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym. Z tego co wiem w zajeździe jest możliwość przeprowadzenia szkoleń i konferencji nawet do 35 uczestników.

Monikapa93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2018, 00:11

Re: Gdzie impreza integracyjna?

23 sty 2019, 15:43

a może Glamour Wrocław? Miałam tam swoją pierwsza impreze integracyjną i muszę przyznać, że lokal klasa, pyszne jedzenie, obsługa profesjonalna, sympatyczna, fajna lokalizacja- mi się tam bardzo podobało.

agi11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2019, 22:35

Re: Gdzie impreza integracyjna?

24 sty 2019, 22:40

Impreza firmowa jest najlepsza jeśli są na niej ciekawe atrakcje. Ostatnio spotkałam się z pokazem sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który wywołał na mnie jak i na innych ogromne wrażenie. Bardzo ciekawa atrakcja, która powinna się każdemu spodobać. Mi się bardzo podobało kojakfree.com

evelinemaszt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2019, 13:11

Re: Gdzie impreza integracyjna?

30 sty 2019, 13:15

Pod koniec roku byliśmy w tym miejscu na imprezie firmowej - Pałac Witaszyce. Było po prostu fantastycznie. Wykwintny pałac z wykwintnym jedzenie. Duża i ładna sala balowa z profesjonalną obsługą. Spokojnie mogę polecić to miejsce.

kropka03
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2019, 21:55

Re: Gdzie impreza integracyjna?

01 lut 2019, 22:09

Jeśli w woj.lubelskim to moja firma w Zamościu organizowała imprezę, dokładnie w Sali Imprez Okolicznościowych. Świetny lokal, dużo miejsca, sala z klimatyzacją i świetnie wszystko mieliśmy przygotowane. Długo trwała zabawa :)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Gdzie impreza integracyjna?

28 mar 2019, 22:49

w Łowiczu jest fajne miejsce http://mediolan-lowicz.pl/ wiem ze robia rozne imprezy okolicznosciowe, my tam akurat mielismy konferencje, ale na impreze organizacyjna mysle ze tez bedzie super, sala fajnie urzadzona, nowa, duza, pomiesci az 400 osob kuchnia tradcyjna, ale jak sobie zazyczycie to przygotuja nawet potrawy dla wegetarian, wedle upodoban smakowych takze za to mega plus, łatwy dojazd, maja duzy parking, ogrod, wiec i na zewnatrz mozna posiedziec

justynaju21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2019, 10:13

Re: Gdzie impreza integracyjna?

05 kwie 2019, 10:24

Bardzo fajną imprezę zorganizowali tutaj betlejem.eu. Bawiliśmy się tam fantastycznie. Super lokal z ładny ogrodem do tego smaczne jedzonko i miła obsługa. Z tego co mi mówiła koleżanka która to organizował to właścicielka tez bardzo fajna i pomocna

mycha65
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 22:00

Re: Gdzie impreza integracyjna?

22 kwie 2019, 22:05

Miejsce nie jest tak istotne. Najważniejsza jest atrakcja. Według mnie świetnie tutaj się sprawdzi bubble football i pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull freestyle football kojakfree.com/bubble-football/

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Gdzie impreza integracyjna?

25 lip 2019, 21:14

Jeżeli impreza to bezpieczny powrót i jeżeli jesteś z katowi to polecam skorzystać z korporacji taksówkowej http://tele-taxikatowice.pl/. Z tą korporacji dojedziemy bezpiecznie do domu za rozsądną cenę...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość