Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

26 lis 2018, 21:19

Jestem zdania, że sport w ogóle usprawnia nasze ciało i ciało wygląda lepiej .... ja tez mam ale orbitrek.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

07 sty 2019, 15:38

Mnie się udało zrzucić zbędne kilogramy dopiero gdy zaczęłam rygorystycznie trzymać się diety. I tutaj bardzo pomocne okazało się skorzystanie z cateringu dietetycznego. Zamawiam sobie Wygodnądietę- z nimi jem smacznie, zdrowo i co ważniejsze regularnie, do tego ćwiczę i efekty są bardzo zadowalające;)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

28 sty 2019, 01:33

dla mnie najłatwiej jest, gdy ktoś inny karmi mnie zdrowym jedzeniem :D dlatego zamawiam pudełeczka z wygodnadieta.pl i chudnę bez zastanawiania się nad tym ;)

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

20 lut 2019, 15:37

U mnie pomysł z cateringiem również okazał się skuteczny. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a to bardzo pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów;) Oczywiście do tego też ćwiczę, w końcu nic się samo nie zrobi;)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

25 lut 2019, 22:46

U mnie pomysł z cateringiem również okazał się skuteczny. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie a to bardzo pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów;) Oczywiście do tego też ćwiczę, w końcu nic się samo nie zrobi;)
dużo ćwiczysz? dla mnie ta wygodnadieta jest na razie wystarczająca, zastanawiam się jednak nad sprawnością fizyczną i może mogłabym też popracować nad tym skoro mam więcej czasu bo nie gotuję... ;)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

12 mar 2019, 20:02

Też jem z Wygodnadietą. To bardzo fajne rozwiązanie. Zawsze mam pod ręką do zjedzenia coś zdrowego i pełnowartościowego- nawet w pracy. A to, że mogę jeść regularnie i fit bardzo ułatwia odchudzanie.

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

23 maja 2019, 23:23

no ja postawiłam na zdrową dietę i regularne posiłki, wprawdzie z niewielką pomocą osób trzecich, ale działa cuda! ;)

nanana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:12

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

12 cze 2019, 13:51

Potrzeba tez cwiczyc.

zaradna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2019, 13:55

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

12 cze 2019, 14:00

Odchudzanie w dzisiejszych czasach zyskuje bardzo na popularnosci. W sumie nie ma sie co dziwic bo ludzie chca byc bardziej atrakcyjni nawet sami dla siebie. Nie ma chyba nic gorszego jak pojechac na wakacje, wstydzac sie swojego wlasnego ciala. Jesli chcemy skutecznie zrzucic zbedny tluszcz to trzeba bedzie wprowadzic pare waznych zmian w naszym trybie zycia. Po pierwsze to powinnismy zrezygnowac z jedzenia produkowanego masowo, a przestawic sie bardziej na konsumpcje bardziej zdrowych skladnikow. Mam tutaj glownie na mysli wysokiej jakosci mieso oraz duzo warzyw. Druga sprawa jest zadbanie o odpowiednia ilosc ruchu w ciagu dnia. Najoptymalniejsze bedzie znalezienie sobie jakiegos hobby opartego o sport. Dobrym przykladem moze byc squash - stacjanowagdynia.pl/sporty-rakietkowe/squash pozwalajacy na trening praktycznie calego naszego ciala :) Dodatkowo moze byc duzym wyzwaniem, szczegolnie na poczatku.

Nielatajacy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2019, 14:24

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

03 lip 2019, 14:43

Odchudzanie zyskuje na wartości, bo każdy obecnie, chce wyglądać możliwie jak najlepiej. Wiele osób zaczyna się odchudzać zbyt późno, bo na przykład w maju, a to nie daje możliwości zrzucenia zbędnych kilogramów przed latem.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość