ntrntr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2019, 19:51

Nie chce pisac

23 lut 2019, 19:55

na miescie, przypadkiem, poznalam chlopaka. rozmawialismy moze 20 minut. zapytal czy moze mi dac swoje kontakty, i czy odezwe sie do niego. po 3 miesiacach, faktycznie, napisalam. wymienilismy kilkansacie maili, wsrod ktorych on napisal rzeczy, na ktore ja chcialam dostac wyjasnienie. np. co znaczy -moja wada jest to, ze lubie kobiety, - lubie uzywac rzeczy nieuznawanych przez spoleczenstwo. chlopak sie zacial i odmowil odpowiedzi. napisal, ze wg niego pisanie to dziecinada. ze na wszystkie pytania odpowie mi jesli sie z nim spotkam. w ktoryms wczesniejszym mailu, na moja informacje, ze tam gdzie sie spotkamy musza byc wygodne sofy, bo lubie wygodnie siedziec, rozplynal sie w wizjach, ze cos jest w moich oczach, czy moze sciac wlosy, ze sie postara o wygodna sofe, ze ma rzeczy, ktorych mozna uzywac z wyobraznia etc. kiedy powtorzylam, ze chodzilo o lokal z wygodnymi sofami, napisal tak: Hah to taka pulapka skojarzeniowa ... przez mail to nie to samo... ja mam wiele wad plytki nie jestem .D
Dobra to ja zabiorę Ciebie tramwajem do fajnej klubokawiarni al potem Ty cos polecisz?? Nie spiesze sie ale wiesz zycie krotkie wiekszosc ludzi jest ..... nudna i przewidywalna... ja przez to powili sam sie taki stane wiec tym milej ze Ciebie spotkalem.

kiedy napislam, ze skoro ignoruje moje pytania i stawia mi ultimatum, nie mam ochoty sie z nim spotykac, napisal,
-nie stawiam ultimatum nie bede odpowiadal na pytania przez mail
nie chcesz sie spotkać nasza strata i to ty postawilas ultimatum :(

robi tajemnice z miejsca gdzie pracuje. twierdzi, ze ma duzo wolnego czasu. ktory zapelnia alkoholem. z nudow.

jak go odbieracie?

Awatar użytkownika
Suzzanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2019, 10:12

Re: Nie chce pisac

25 lut 2019, 10:21

no cóż.. ja nawet bym takiego chłopaka nie brała pod uwagę.. jeżeli facet ma ciagoty do alkoholu to dla mnie jest już spalony na starcie. ;/

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: Nie chce pisac

26 lut 2019, 12:30

dokładnie jeśli lubi sobie wypić, to lepiej sobie go odpuścić.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość