ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Polisa na życie

21 lip 2015, 12:56

grunt to wybrac dobre ubezpieczenie :) Teraz jest taki wybór, że głowa mała! Ja przy wyborze polisy szukałam informacji tutaj http://blog.tueuropa.pl/1517-tanie-czy- ... zpieczenie bardzo dużo ciekawych tipów jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie i w dobrej cenie :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Polisa na życie

31 sie 2016, 19:06

Każdą, nawet najlepiej zapowiadającą się polisę trzeba wziąć pod lupę i dokładnie przeanalizować. W razie wątpliwości, zapytać o radę kogoś kto się na tym zna, żeby potem nie było rozczarowania i oburzenia. Niestety mało osób tak podchodzi do sprawy i w sytuacji kiedy chcą zrezygnować z danego ubezpieczenia, okazuje się że nie tylko nie odzyskają swoich pieniędzy, to jeszcze muszą uiścić opłatę likwidacyjną. Takie osoby, mogą się wówczas zwrócić o pomoc do kancelarii http://kancelariainvictus.pl/wyroki/ która może się pochwalić dużą skutecznością, w tego typu sprawach.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Polisa na życie

11 lis 2018, 21:34

Duży wybór polis można znaleźć na stronie Cuk.pl To multiagencja z wieloma możliwościami znalezienia odpowiedniego ubezpieczenia.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Polisa na życie

29 lis 2018, 11:27

Moim zdaniem warto przejrzeć różne oferty i trafić na ta najlepszą. Ja wybrałam ubezpieczenie na życie z firmy HRJ w Łańcucie. Multiagnecja HRJ-Faktor działa na rynku ubezpieczeń nieprzerwanie od wielu lat oferując szeroki wachlarz ubezpieczeń różnego typu.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Polisa na życie

27 lut 2019, 17:34

Warto korzystać z porównywarek, samemu nie sposób znaleźć dobrej i dopasowanej polisy na życie. Duży wybór jest na stronie Cuk.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość